Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
8087 SMARTX™
BRAKE DISK
LOCK GRANIT™
Комфорт та безпека — суперсила ABUS!
Тепер в вас є змога заблокувати замок без ключа, а через додаток:


Замок Brake disc lock GRANIT™ Detecto SmartX 8078 - це перший розумний мотозамок ABUS. Він не потребує фізичних ключів. Ваш смартфон — ваш ключ. До речі, відкрити замок можна навіть не дістаючи телефон із кишені.
Дискові замки відрізняються від інших типів захисту легкістю та компактністю; вони надзвичайно зручні для транспортування, а тому користуються заслуженою популярністю серед мотоциклістів.
Новий дисковий замок ABUS GRANIT™ Detecto SmartX 8078 пропонує надзвичайно високий рівень захисту: за шкалою ABUS Security Level він має 18-й рівень безпеки з 20-ти, а отже його можна використовувати для охорони мотоциклів з великою ймовірністю викрадення.
Особливою перевагою цього замка є сигнальна сирена та інтегрована розумна система SmartX, що дозволяє користуватись замком без ключа.
Модель працює на базі патентованої системи детекції ABUS 3D, що реагує на рух та вмикає сирену при будь-якій зміні положення мотоцикла чи при ударі по ньому. Ви почуєте сингалізацію навіть з великої відстані, адже її гучність сягає 100 дБ (це гучність працюючої бензопили).
Замок вміє подавати альтернативні звукові та різнокольорові світлові сигнали, щоб повідомити про статус активації або необхідність зарядити акумулятор. Для коректного керування замком, вам необхідні смартфон, що підтримує Bluetooth®, та застосунок ABUS Smart X, сумісний з iOS та Android.

Усі основні елементи замка виготовлені зі спеціально загартованої сталі, в тому числі й 13,5-мм болт, що надійно фіксує його у замкненому положенні.
Замок має спеціальний транспортний режим, у якому він не намагається з'єднатись із авторизованим смартфоном та увімкнути сигналізацію, завдяки чому його можна перевозити у замкненому вигляді.

Модель представлена у 3-ьох кольорах: