Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
AIRBREAKER
Вентиляційна
інновація
Назва говорить сама за себе.
AirBreaker - спортивний шолом, зроблений з ідеальною вентиляцією та аеродинамікою. Під час велогонки потрібно максимально викладатись на кожному етапі: не важливо чи це крутий підйом на гору, чи напружений спринт. AirBreaker підтримає вас з першого по останній кілометр.

Розроблений професіоналами для професіоналів, тож забудьте про компроміси! У велоспорті виграє найкращий гонщик з найкращим спорядженням. AirBreaker – це шолом саме для таких!
A I R B R E A K E R

ABUS Airbreaker - вершина
аеродинамічності!

Продуманий для екстрималів:

Нескінченні відстані та набір висоти, неймовірні швидкості та гарячий асфальт. Ваш день на велосипеді необмежений.
Звучить, як мрія, а для AirBreaker реальність.
Екстремальні умови вимагають найкращого матеріалу, на який можна покластися. AirBreaker забезпечує ідеально збалансований клімат голови та потік повітря, який по відчуттях як попутний вітер: у будь-який час, на будь-якій місцевості, в будь-якому положенні.

Тепер перейдемо до технологій, що відіграють передову роль і роблять цей шолом топовим:
Завдяки ActiCage lite - інтегрованому структурному підсиленню- AirBreaker забезпечує максимальний захист при мінімальній вазі.
Плаваюча підкладка (The Floating Padding) забезпечує оптимальний комфорт.
Технологія FlowStraps: відтепер ви раз і назавжди прощаєтесь із тріпотінням ремінців по обличчю під час їзди.
AirPort - справжнє повітряне диво: спеціальні скроневі дозволяють безпечно та аеродинамічно зберігати окуляри в задній частині шолома.
Система Zoom Ace гарантує ідеальну посадку, точно регулюється за допомогою коліщатка.
Forced Air Cooling Technology- технологія охолодження, що оптимізує обтікання повітря при всіх позиціях голови, тим створюючи ідеальний внутрішній клімат.
Найкраща у світі вентиляція представлена 11-ма вхідними та 13-ма вихідними отворами, з'єднаними повітряними каналами, які регулює Multi Speed Design.
Чудова вентиляція та ідеальний потік повітря
Відмінна аеродинаміка з швидкісним дизайном
Hanka Kupfernagel - Багатократна чемпіонка Німеччини, п'ятикратна чемпіонка світу і трьохкратна чемпіонка Європи.
Що мені з випробувань в аеродинамічній трубі:

Навіть маленька аеродинамічна перевага грає велику роль. Кілька Ват тут, кілька Ват там - в сумі отримуємо вагомі результати!
Низький опір повітря шолома знижує навантаження на голову, коли вам потрібно на великій швидкості обернутися, щоб подивитися через плече, для того щоб переконатися в безпеці маневру (наприклад, при перестроюванні). Чим краща аеродинаміка шолома, тим легше це зробити.
Навіть при слабкому зустрічному вітрі збільшується опір повітря, а разом з тим і необхідність використання аеродинамічно оптимізованих матеріалів.
У підсумку: з аеродинамічно оптимізованим шоломом можна суттєво зменшити загальний опір.
Усі варіанти шоломів AIRBREAKER: