Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
Abus Alarmbox
Протиугонний
замок
Прогрес на місці не стоїть, і доказ цьому - Abus Alarmbox. Це тихий, спокійний і мовчазний велосипедний замок, який дуже голосно «нервує», якщо хтось спробує викрасти ваш велосипед.

Протиугонний замок ABUS ALARMBOX – це зручний мультифункціональний пристрій, який можна застосовувати для захисту найрізноманітніших речей, від велосипеда на парковці до мангала на дачі.
Замок має вбудовану сирену, яка спрацьовує від надзвичайно чутливого 3D-датчика позиціонування: він розпізнає рух та вмикає 100-Дб звуковий сигнал, що триває 20 секунд. Після цього контролер знову надсилає запит до 3D-датчика, і якщо рух продовжується, сирена спрацьовує знову.
При цьому, система 3D-датчика вміє відрізняти рух від невеликих поштовхів, як, наприклад, удар м'яча: в останньому випадку, сирена не працюватиме у повну силу, а видасть лише попереджувальний сигнал.
Альтернативні звукові сигнали використані для повідомлень про заряд батареї та статус активації сирени.
Alarmbox легко та надійно кріпиться до велосипедної рами: як до кріплень для підфляжника, так і до труб рами, за допомогою двох металевих стяжок. Гнучкість системи кріплення також означає, що Alarmbox можна з легкістю прикріпити і на двері гаража, аби підвищити його захист.

Також, завдяки маленькій вазі (350 гр.) AlarmBox є особливо зручним для використання на спортивних та електро байках.
Елемент живлення для цього замка – батарейка CR2.
У цій моделі використаний циліндр ABUS Premium, що має високий рівень захисту проти інтелектуальних атак.
Як встановити сирену?
  1. Достатньо натиснути на кнопку, що розташована на боковій частині замка, і зачекати декілька секунд. Пролунає короткий сигнал - і все, сигналізація встановлена!
  2. Якщо спрацьовує сирена, її можна вимкнути лише відкривши замок ключем