Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
ВЕЛОСИПЕДНІ СУМКИ
ВСЕ НЕОБХІДНЕ З СОБОЮ
В асортименті ABUS є cумки для будь-яких потреб!

Велотуристи знайдуть надійні кофри для подорожей; ті, хто використовує велосипед для щоденних поїздок на роботу – зручні бокові сумки (в тому числі із відділенням для ноутбука); для прекрасної статі виділена окрема лінійка стильних сумок Lyria. Також є спеціальні моделі велосумок для покупок (на кермо та багажник). Маленькі велосипедні сумочки для аксесуарів та дрібниць знадобляться усім. Вони доступні у різноманітних формах та об'ємах, кріпляться під сидіння чи під раму.
НА БАГАЖНИК
НА КЕРМО
НА РАМУ
ПІД СІДЛО
НА БАГАЖНИК
ABUS ST 2500 KF XL
ABUS ST 5500 BASICA
НА БАГАЖНИК
НА БАГАЖНИК
Всі велосумки АБУС виготовлені із найкращих матеріалів, мають продуману конструкцію і служитимуть вам дуже довго. У багатьох моделей передбачені кілька варіантів кріплення на велосипеді, в залежності від ваших потреб.
ДЕТАЛЬНІШЕ
НА КЕРМО
ABUS ST 5300 BASICO
ABUS ST 4300 KF
НА КЕРМО
НА КЕРМО
Серія ABUS Basico – це моделі із чудовим співвідношенням ціна/якість, виготовлені із простих і довговічних матеріалів. Лінійка ABUS Onyx вирізняється надзвичайною якістю матеріалів, особливим дизайном та багатьма зручними деталями, наприклад швидкоз'ємними кріпленнями.
ДЕТАЛЬНІШЕ
НА РАМУ
ABUS ST 5200
ABUS ST 2250
НА РАМУ
НА РАМУ
Ми багато уваги приділяємо безпеці велосипедистів, тому всі сумки ABUS мають ряд елементів пасивної безпеки: світловідбиваючі вставки, кріплення для ліхтариків тощо. Дощові накидки виготовлені із яскравого матеріалу і також мають нанесені світловідбиваючі написи для більшої безпеки в темну пору дня.
ДЕТАЛЬНІШЕ
НА РАМУ
ABUS ST 8130
ABUS ST 5130
НА РАМУ
ПІД СІДЛО
Маленькі велосипедні сумочки для аксесуарів та дрібниць знадобляться усім. Вони доступні у різноманітних формах та об'ємах, кріпляться під сидіння.
ДЕТАЛЬНІШЕ