Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ

ВЕЛОЗАМКИ ABUS

ДЛЯ БЕЗПЕКИ В ДОРОЗІ

ABUS охоплює весь спектр мобільної безпеки, пропонуючи високоякісні бугельні U-замки, ланцюгові та сегментні замки.

Замки для велосипедів, виготовлені компанією АБУС – це надійний захист вашого велосипеда від викрадень. Якість продукції підтверджують безліч наших клієнтів у 170 країнах світу. ABUS виготовляє замки в Німеччині з 1924 року і є лідером європейського ринку в захисті двоколісної техніки.

U-ЗАМКИ

Бугельний U-замок – це класика захисту велосипедів.
Міцні матеріали та відсутність рухомих частин поза механізмом блокування роблять такі замки найбільш надійним варіантом іммобілізації велосипеда з усіх можливих. Десятки років досвіду роботи з U-замками зробили нас експертами у поєднанні найстійкіших матеріалів із унікальними технологіями, а отже – провідним виробником замків такого типу. До речі, поліція та страхові компанії рекомендують використовувати саме бугельні U-замки.

СЕГМЕНТНІ (BORDO)

Лінійка BORDO від ABUS стала революційною на ринку велозамків, адже запропонувала цілком новий тип цього продукту: сегментний замок.
Замки лінійки BORDO мають особливості, які не може запропонувати жоден інший сучасний дизайн захисних аксесуарів. Легкість, гнучкість та компактність – це риси, спільні для усіх замків з великого різноманіття лінійки BORDO. Вони стосуються і моделі з найвищим рівнем захисту BORDO XPlus, і класичної моделі BORDO, і ультра-легкої моделі BORDO Lite. Ви зможете підібрати замок саме до ваших потреб та вашого смаку, обираючи серед різних варіантів механізмів блокування й кольорових рішень. Приємним додатком буде стильний чохол для замка – чудове рішення для його транспортування, ціна якого включена у вартість аксесуара.

ЛАНЦЮГИ

Комбінація ланцюг + замок – це чудовий компромісний вибір, коли йдеться про безпеку вашого байка та зручність у використанні. Гнучкість ланцюга значно розширює вибір нерухомих об'єктів, які ви зможете використати для фіксації велосипеда. Злодії не зможуть просто підняти на унести закріплений таким чином байк – і це є великою перевагою у порівнянні з іншими типами блокування.

АКСЕСУАРИ

Кріплення для велосипедних замків вирішать проблему їх транспортування, а паркувальною петлею можна обладнати місце зберігання велосипедів.