Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
ВЕЛОСИПЕДИСТАМ
Як уберегти свій велосипед

Вірогідність того, що викрадений велосипед знайдеться і повернеться до вас увесь час зменшується. Але насправді все у ваших руках. Зовсім небагато зусиль і навіть професійні злодії залишаться ні з чим. Щоб зменшити ризик викрадення велосипеда до мінімуму ми рекомендуємо дотримуватися простих правил.

Чи правильне місце для паркування велосипеда ви обрали?

Завжди думайте про те, де ви залишаєте велосипед. Безлюдна бічна вулиця – така ж погана ідея, як і тиха парковка. Краще обрати місце, де проходить багато людей.

Чи використовуєте ви якісний замок?

На ринку доступні велозамки будь-якох ціни та якості. Ми рекомендуємо обирати замок, вартість та рівень безпеки якого адекватний цінності велосипеда. Розумно витратити на захист велосипеда 5-10% від його вартості. Популярні дешеві троси – це подарунок для злочинців, вони перекусують їх за кілька секунд. Найкращий захист – бугельні U-замки та ланцюги. Чим довше зловмисникам потрібно часу на боротьбу із замком, тим більший для них ризик, що їх упіймають.
Чи надійно пристібнутий ваш велосипед?

Обираючи місце для паркування, оцініть надійність конструції, до якої плануєте зафіксувати велосипед. Намагайтеся замикати одночасно раму та заднє колесо. Для додаткового захисту можна разом із U-замком використовувати трос-петлю, яким можна закрити також і переднє колесо.

Зважте на вразливість циліндра замка

Не забувайте, що окрім силових методів, злодії можуть скористатися відмичками, щоб відкрити замок. Деякі дешеві моделі замків (із круглими ключами) можна відкрити навіть кульковою ручкою! Зверніть увагу на тип ключа, яким замикається замок і переконайтесь, що він достатньо безпечний.

Чи пройшов ваш замок незалежне тестування та сертифікацію?

Тільки якісна продукція, виготовлена із високотехнологічних матеріалів, проходить тестування міжнародних інститутів. Чим більше відзнак та значків сертифікації ви бачите на упаковці замка, тим більше підстав довірити йому свій велосипед.

Завжди возіть замок із собою

Навіть найкращий замок буде непотрібним, якщо ви не захочете його возити із собою. Тому можливість обрати практичне кріплення для замка – це дуже важливо. Проконсультуйтесь із продавцем щодо найкращого варіанту транспортування на вашому велосипеді.

Використовуйте додатковий замок

Якщо ви дійсно серйозно ставитеся до питання безпеки свого велосипеда, використовуйте одразу два різних типи замків. Наприклад, U-замок на панцирний трос із різними типами циліндрів. Злодії зазвичай спеціалізуються на одному типові замків і відступають, коли доводиться зламувати абсолютно різні види замків.