Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ

ШОЛОМ ABUS

...МОЖЕ ВРЯТУВАТИ
ВАШЕ ЖИТТЯ

Актуальна лінійка шоломів від ABUS є результатом застосування високоякісних матеріалів, новітніх виробничих процесів та професійного дизайну.

Усі захисні аксесуари ABUS, - від шоломів для малюків та підлітків до міських шоломів для щоденного вжитку та висококласних професійних спортивних моделей, - пропонують чудову вентиляцію, надзвичайний комфорт та зручне регулювання під індивідуальну анатомію. На додаток до цього, більшість моделей дитячих та міських шоломів устаткована заднім ліхтариком, що забезпечує додатковий захист на вулицях міста.

СПОРТ

ABUS пропонує привабливі шосейні шоломи найвищого гатунку з ідеальним співвідношенням ціни та якості.
Ми прагнемо забезпечити шоломами бездоганної якості як професіоналів, так і амбітних любителів.

ОФРОУД

Трейли для крос-кантрі байкерів стають все складнішими та вимагають все більшої майстерності. Тож захисні аксесуари також не можуть відставати. ABUS пропонує шоломи безкомпромісної якості для перегонів та крос-кантрі, що підійдуть як професіоналам, так і амбітним любителям швидкості.

МІСТО

Наші шоломи міської серії якнайкраще підійдуть тим, хто використовує велосипед щодня, як засіб пересування містом. Вони пасуватимуть байкерам, які прагнуть мати простий та елегантний шолом що добре комбінується із діловим стилем вбрання. Якщо ви постійно пересуваєтесь містом на велосипеді, ваші вимоги до шолому природньо відрізняються від потреб професійних спортсменів або прихильників велотурингу.

ДІТИ

Дитяче велокрісло, стабілізатори для рівноваги маленького велосипедиста, перший справжній байк, – стильний захисний шолом для дитини доречний на кожному етапі! Вже багато років ABUS отримує визнання як постачальник яскравої колекції надійних дитячих шоломів.

АКСЕСУАРИ

Ви можете їздити на велосипеді увесь рік. Тож вам, ймовірно, доведеться потрапляти і під дощ, і під сніг. А отже, вам може стати у нагоді додатковий захист до шоломів.