Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ

МОТОЗАМКИ ABUS

ЗАХИСТ
ВІД ЗЛОДІЇВ
ДЛЯ ВАШОГО БАЙКА

Яким би не був ваш мотоцикл, - 125-кубовий байк, чоппер або спортивна модель, - ABUS має широкий вибір захисних аксесуарів та зможе запропонувати вдалу комбінацію саме для нього!

Це може бути чисто механічний пристрій, або варіанти поєднання механіки з електронікою, що набувають все більшої популярності в останній час. Викрадачі мотоциклів залишаться ні з чим - вони не зможуть подолати надміцні матеріали та блокувальні механізми, усі частини виробництва яких залишаються в Німеччині, що гарантує всесвітньо відому німецьку якість. Який замок підійде саме для вашого мотоцикла? Бугельний U-замок, ланцюговий замок чи замок на гальмівний диск зі вбудованою сигналізацією?

SMARTX

Дискові замки відрізняються від інших типів захисту легкістю та компактністю; вони надзвичайно зручні для транспортування, а тому користуються заслуженою популярністю серед мотоциклістів. Особливою перевагою нових замків є сигнальна сирена та інтегрована розумна система SmartX, що дозволяє користуватись замком без ключа.

ЗАМКИ ЗІ СИГНАЛКОЮ

Компактні та легкі, замки на на гальмівний диск користуються найбільшою популярністю у власників двоколісних транспортних засобів. Моделі замків із циліндрами ABUS X-Plus/Plus забезпечують надійну іммобілізацію важких мотоциклів.
Замки на диск серії ABUS Detecto та Trigger Alarm мають вбудовану сирену, яка спрацьовуює від датчика удару чи дуже чутливого 3D-датчика позиціонування.
Замки ABUS Detecto надзвичайно зручні у використанні, адже ви ніколи не забудете про те, що вони встановлені на диску і не рушите із замком. Як тільки ви сядете на мотоцикл чи скутер, увімвнеться сирена замка.

ЗАМКИ НА ДИСК

Замок на гальмівний диск – це практичне вирішення питання безпеки для багатьох мотоциклістів. Такі замки компактні, легкі та зручні у транспортуванні. Якщо ви паркуєте свій двоколісник на тривалий час у місці, де є велика загроза викрадення, ми рекомендуємо додатково використовувати ланцюговий замок. Так злодії не зможуть забрати й увезти ваш іммобілізований мотоцикл.

ЛАНЦЮГИ

Для легкої техніки (70-150 кг) ланцюг більш ефективний, аніж замок на диск, оскільки такий мотоцикл/скутер злодіям дуже легко перетягнути до мікроавтобуса навіть із заблокованим колесом. Масивний ланцюг із надійним циліндром замка завжди забезпечує кращий захист.
ABUS пропонує класичні ланцюги із замиканням обидвох кінців (наприклад, ABUS 59 Granit Extreme Chain) та ланцюги у вигляді петлі (наприклад, ABUS 68 Granit Victory Chain), де з одного краю встановлене кільце і через нього протягується вільний кінець із замком на гальмівний диск.
Перевага ланцюга-петлі – ефективна робоча довжина. При повній довжині 120 см, зафіксований на трубі діаметром 5см, такий ланцюг все ще матиме близько 100 см для того, щоб дотягнутися до мотоцикла. Класичний ланцюг, у якого замикаються обидва кінці, в такій ситуації програє – наприклад, при довжині 140 см його відстань від труби до мотоцикла не може бути більшою 70 см.
Слабке місце ланцюга-петлі в тому, що його необхідно кріпити замком до гальмівного диска на колесі мотоцикла. Існує імовірність, що злодії можуть відкрутити колесо і викрасти мотоцикл без нього. Тому якщо є можливість протягнути ланцюг через раму чи маятник, то класичний ланцюг забезпечить надійніший захист.
Іноді можна використовувати ланцюг так само як замок на диск – достатньо протягнути його через заднє колесо і мотоцикл вже буде знерухомлений. Проте для будь-якого тривалого паркування найкраще фіксувати мотоцикл ланцюгом чи тросом до нерухомого об'єкта. Якщо такого нема, можна встановити один із двох паркувальних якорів, які є в асортименті ABUS. Залишати мотоцикли/скутер на ніч у безлюдному місці не варто в жодному разі, оскільки не існує ланцюгів, які можуть протистояти ріжучим електроінструментам.

АКСЕСУАРИ

Додаткові аксесуари дозволяють розширити можливості використання протиугонних замків для мотоциклів і скутерів. Так, стаціонарні паркувальні петлі дозволяють використовувати протиугонний ланцюг навіть там, де немає жодних труб для фіксації мотоцикла..