Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ

КЛЮЧНИЦІ
ТА АКСЕСУАРИ

ПРИЄМНЕ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ

Завдяки майже столітньому досвіду ABUS знає все про безпеку і має відповідні рішення для будь-якої сфери.

В асортименті компанії багато механічних моделей і комбінованих замків, які поєднують механічний та електронний захист. Ви можете обрати аксесуар для будь-яких умов.
Відтепер вам не потрібно ховати ключа під килимком або у вазоні з квітами. ABUS пропонує розумне та надійне рішення на той випадок, коли доступ до замка необхідний кільком людям.
Ви можете обрати навісний замок ABUS для будь-якого застосування – від найміцніших замків серії Granit, що витримують до 10 тонн навантаження, до класичних круглих замків лінії Diskus.

НАВІСНІ ЗАМКИ

Вже майже 100 років компанія ABUS розробляє інноваційні рішення для безпеки вашої власності. Завдяки широкому асортименту постійно модернізованих товарів бренд користується стабільно високою популярністю на ринку побутових аксесуарів.

Ви можете обрати навісний замок ABUS для будь-якого застосування – від найміцніших замків серії Granit, що витримують до 10 тонн навантаження, до класичних круглих замків лінії Diskus. Також ABUS пропонує ключниці, які охоронятимуть ваш гараж чи офіс, різноманітні засоби блокування для авто, троси та ланцюги і безліч інших пристроїв для різних побутових ситуацій. Продукція компанії ABUS розроблена для того, щоби дбати про ваше майно та дарувати вам і вашим близьким відчуття безпеки.

КЛЮЧНИЦІ

Відтепер вам не потрібно ховати ключа під килимком або у вазоні з квітами. ABUS пропонує розумне та надійне рішення на той випадок, коли доступ до замка необхідний кільком людям. Ключниці KeyGarage™ дозволяють замикати двері чотиризначним кодом та повідомляти його іншій людині. Це набагато зручніше, ніж копіювати або передавати ключ. Крім того, в будь-який момент можна змінити код якщо та закрити для когось доступ.
Ключниці ABUS надійно захищені від інтелектуальних атак. Вони передбачають 10 тисяч комбінацій, а міцна сталева пластина їхнього корпусу запобігає силовим втручанням. Елементи кодового замка (диски із цифрами) вкриті спеціальним пластиковим покриттям, яке захищає механізм від негоди.
В залежності від конкретної потреби, ви можете обрати різні варіанти захисту. Велика стаціонарна ключниця, що монтується на стіну, підійде для гаража спільного користування, прокатних компаній чи офісів. Мобільна ключниця для збереження дрібних предметів стане у нагоді під час подорожі чи в спортзалі. Ключниці ABUS надійно охоронятимуть вашу власність.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЛАНЦЮГИ

Всі ланцюги ABUS виготовлені зі спеціально загартованої сталі і оброблені високоефективним антикорозійним покриттям, яке гарантує багато років експлуатації як в прісних водоймах, так і на морі. Товщина ланки складає від 6 до 14 мм, з квадратним чи шестигранним перерізом.
Окрім класичних ланцюгів, ви можете використовувати ланцюги у вигляді петлі, які в багатьох ситуаціях набагато зручніші. Рекомендуємо разом із ланцюгами використовувати навісні замки ABUS.

ABUS FIDLOK

ZOOM EVO ADULT

ЗАПЧАСТИНИ