Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
ОФЕРТА
Протягом усього періоду існування компанія ABUS є лідером інновацій. Наукові дослідження і розробки – одна з найсильніших сторін компанії. Саме тому у 1971 ABUS винайшла U-подібний замок, який з часом став одним із найпопулярніших видів захисту для двоколісного транспорту і досі вважається найнадійнішим видом мото- і велозамків. У 2006-му компанія предспавила перший сегментний замок. В 2017-му – світ побачив перший сегментний замок із сигналізацією, а у 2019-му ABUS випускає перший "розумний" U-замок із вбудованою сигналізацією та відмиканням за допомогою смартфона.

Звичайно, окрім цих значних винаходів, щороку ABUS представляє багато новинок із інноваціями в сфері безпеки, комфорту та дизайну.

У підготовці нових продуктів задіяні кілька підрозділів компанії: відділ розробки займається пошуком нових ідей і способів їх реалізації, команда інженерів виготовляє пробні зразки та готує необхідне обладнання для масового виробництва, тестова лабораторія випробовує новинки на міцність.

Завдяки майже сторічній історії та вмінню зберегти компанію у приватній власності ABUS вдалося вибудувати замкнутий цикл виробництва, який відрізняє нас від конкурентів. Ми не тільки придумуємо і створюємо нові продукти всередині компанії, але й виготовляємо унікальні інструменти та станки для їх виробництва.

В процесі виготовлення своїх товарів ABUS використовує найсучасніші технології, більшість з яких є власною розробкою. Які технології були використані в тій чи іншій моделі можна дізнатись на картці вибраного товару у вкладці "технічні особливості".
Замки
Технологія GRANIT всі ключові деталі замків Granit™ виготовлені зі спеціальної сталі з багатоступеневим гартуванням. Ця технологія забезпечує особливу твердість матеріалу ззовні та еластичність всередині, завдяки чому замок надзвичайно добре протистоїть водночас і пилянню, і розтягуванню. Замки лінії Granit™ надійні, мов скеля.

Матеріал – ABUS використовує найякіснішу міцну сталь для своїх замків, застосовує технології гартування та антикорозійне покриття.

Циліндр замка
у своїх лабораторіях ABUS розробла топові циліндри з найвищим рівнем надійності ABUS Plus та ABUS XPlus. Кількість можливих комбінацій цих циліндрів 250.000 та 1,2 млн відповідно. Завдяки цьому вони пропонують найкращий захист від інтелектуальних атак.

Технологія PowerCell – забезпечує відмінний захист від розтягувань та ударів. Спеціальний каркас інтегрований у деякі ланцюги, троси Steel-O-Flex, та U-замки.

Технологія PowerLink – пропонує пряме, захищене замикання ланцюга в механізм блокування.

Двостороннє замикання – завдяки цій технології зловмиснику прийдеться пиляти дужку замка двічі, затрачаючи в два рази більше часу на взлом.

Профіль дужки – дужки та ланки ланцюгів із квадратним чи навіть шестигранним перерізом забезпечують кращий опір перекушуванням.

Інтелектуальна сигналізація – застосовані сигналізації мають гучність 100 дБ, та чутливий 3D-датчик, що реагує на зміну положення.
Шоломи
Технологія зовнішнього шару In-Mold – технологія приєднання верхнього шару за допомогою високої температури, без застосування клею чи інших дешевих речовин. Є варіанти Double Shell In-Mold та Multi-Shell In-Mold. Вони відрізняються кількістю окремих частин з яких складається зовнішній шар.

ABS-пластик – міцний матеріал зовнішнього покриття, який приєднюється до основного шару EPS. ABS покриття міцніше та надійніше при ударах, проте з ним шоломи знайно важчі.

FACT (Forced Air Cooling Technology) – інноваційна система вентляції, котра за допомогою потоків повітря створює комфортний клімат для головуи навіть при невеликій кількості отворів в шоломі.

Системи регулювання Zoom – Zoom Evo Adult, Zoom Evo Kids, Zoom Lite та Zoom Evo Easy використовують для регулювання коліщатко, система Zoom Ace додатково дозволяє регулювати висоту, що особливо зручно, якщо у вас довге волосся і ви зав'язуєте його у хвостик.

Система регулювання Soft Tune System – замість коліщатка викорисовує ремінець, який приймає індивідуальну анатомію голови.

Технологія ActiCage – спеціально розроблений пластиковий структурний каркас, інтегрований у шолом для забезпечення додаткової міцності.

Захист MIPS – голандська розробка особливої внутрішньої підкладки, яка додатково захищає голову при ударі.

Технологія SPS – застосована у дитячому шоломі Hubble, оберігає голову малюка від шкідливого сонячного проміння, яке може проникати крізь вентиляційні отвори.

Ремінці FlowStraps – запобігають тріпотінню на великих швидкостях.

Світловідбиваючі вставки – для помітності райдера в темну пору дня.

Вбудований ліхтарик LED top – розташований таким чином, що помітний на 180°, присутні три режими.

Підкладка X-Static – особлива внутрішня підкладка із срібної нитки для забезпечення кращого антибактеріального ефекту.

Вмонтований візор – шоломи з інтегрованм з'ємнм візором.