Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ


5 ПРИЧИН ОБРАТИ ДИТЯЧИЙ ШОЛОМ ABUS
.
ПРИЧИНА №1
ABUS виготовляє дитячі шоломи за тими ж стандартами якості, що й дорослі професійні моделі. На відміну від «дешевого Китаю», шоломи ABUS виготовлені із екологічно чистих та безпечних матеріалів, відповідно до найсуворіших норм ЄС. Ви можете бути спокійні за здоров'я своєї дитини.
ПРИЧИНА №2
розумний та яскравий дизайн
Компанія ABUS - це ті люди, які вносять і здійснюють нові, прогресивні ідеї та принципи в своїй діяльності вже 97-ім років!
І практично усі види замків, які вам відомі сьогодні - вигадали та втілили вперше вони.

Як от, в 1958 році компанія виготовила перший спеціалізований велозамок, у 1971-му році ABUS винайшли U-подібний замок. Згодом в 2006-му втілили в життя сегментний, в 2017-му до нього додали звичну для нас сигналізацію гучністю 100 ДБ.

В 2019-му виготовили перший "розумний" U-замок із вбудованою сигналізацією та відмиканням за допомогою смартфона. А 2021-ий рік отримав в дар сегментний "розумний" замок.
Тож, як тільки в світі з'являється новий вид замка, серцевини чи технології пов'язані із цією "залізною" справою - тепер ви знаєте чиїх це рук справа :)
ПРИЧИНА №3
лідер в рейтингах топових вело онлайн-ресурсів
Cyclist.co.uk
https://www.cyclist.co.uk/buying-guides/8997/best-children-s-helmets-top-picks-of-kids-cycling-helmets-for-every-age