Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Контроль якості ABUS здійснює у своїй тестовій лабораторії.
Тестовий центр ABUS – своєрідна «камера тортур» для замків. Там їх пиляють, ріжуть, згинають, розтягують, щоб перевірити надійність та знайти можливості для покращення конструкції. Так, за 10-річне існування моделі U-замка Granit X-Plus працівники заводу зробили не менше 12 ревізій матеріалів,відштовхуючись саме від показників тестування. В результаті нові моделі значно перевершують попередні за співвідношенням вага-міцність.

Тестування починається з «розслабляючої» соляної ванни. Протягом 24-х годин замок піддають дії гарячої пари для перевірки його антикорозійних властивостей. Одна доба в такій камері симулює рік використання у складних зовнішніх умовах, наприклад, на морському човні або на узбережжі океану. Якщо замок гідно пройшов це випробування, його перевіряють на крихкість у кріокамер із охолодженням до -40° С. Після того, як модель протестували у несприятливих природних умовах, її перевіряють на здатність чинити опір звичайним робочим навантаженням та силовим атакам зловмисників.

Тестовий центр обладнаний багатьма пристроями для «тортур». Ми спостерігали, як через них проходить замок U-Lock GRANIT X Plus 540. Одним з перших був симулятор «Париж –Рубе». Відтворюючи умови професійних одноденних велоперегонів, він тестує кронштейни кріплення замка до велосипеда. Прототип запускають у виробництво, якщо він здатен витримати не менше 20 годин безперервної «їзди» на симуляторі.

Наступний тест – симулятор кувалди. Він п'ять разів б'є по дужці замка 3-кілограмовим молотом з метрової висоти, а потім ще п'ять разів з висоти двохметрів. Після таких знущань GRANIT X Plus 540 отримав лише незначні косметичні ушкодження. Симулятор домкрата намагається вирвати дужку з механізма замка. GRANIT X Plus 540 витримав навантаження у 7,1 тонни – це приблизно дорівнює силі, з якою велика вантажівка витягувала би дужку з корпуса. Зрештою дужка тріснула, але навіть після цього механізм замка залишився.
На симуляторі лома, що перевіряє опір на скручування, замок витримав зусилля у 1,312 Нм під кутом 30°. Аналог такого зусилля –це 130-кілограмова людина, що висить на кінці важеля довжиною в 1 м. У так званих «щелепах смерті» (фреза з гідравлічним приводом, що імітує болторіз) GRANIT X Plus 540 витримав 12,2 тонни навантаження, перш ніж піддався. У тестовому центрі навіть є апарат, що перевіряє реакцію замка на багаторазове встромляння ключа в отвір. Усі тестування здійснюються за допомогою машин, адже лише автоматизований спосіб гарантує стовідсоткове відтворення. Він не залежить від ваги конкретного тестувальника, стану його самопочуття або від того, наскільки гарно він поснідав перед роботою.

Результати тестування кожної нової моделі обробляють аналітики. Наприклад, після «камери тортур» виробники виявили, що параболічний U-замок чинить значно кращий опір домкрату, аніж звичайний. Корисні інновації, виявлені під час тестування, підсумовують та реалізують у новій лінії продукту. Як пояснюють працівники тестового центру, їхні зусилля спрямовані на те, щоб уявний злодій відмовився від спроб викрасти власність, захищену замками ABUS.
Відзнаки якості інших незалежних тестових компаній
Окрім власної тестової лабораторії замки ABUS проходять тестування різних незалежних тестових компаній та отримують їхні відзнаки якості.

Сертифікати якості вказані в картці товару кожної моделі.
Усі без вийнятку шоломи ABUS мають сертифікацію CЄ EN 1078, а моделі Pedelec пройшли сертифікацію шоломів для електробайка.

Замки ABUS отримують такі відзнаки якості:

Сертифікація ART (Нідерланди)
Сертифікація ART (Нідерланди)
Сертифікація FG (Норвегія)
Сертифікація Varefakta (Данія)
Сертифікація Vahinko (Фінляндія)
Сертифікація Thatcham (Великобританія)
Сертифікація SBSC/SSF (Швеція)
Сертифікація Sold Secure (Великобританія)
Сертифікація VdS (Німеччина)
Протестовано заморожувальним спреєм