Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ

Гайд по рівнях безпеки ABUS SECURITY LEVEL

Ми переглянули та переробили систему рівнів безпеки ABUS, зробивши її простішою та зрозумілішою.
Оновлені рейтинги базуються виключно на рівні захисту замка. Ці рівні захисту зображені у вигляді «спідометра» зі шкалою 1-15 для велосипедних замків та 1-20 для мотоциклетних замків.

Нову систему рівнів безпеки ми створювали з метою зробити її максимально комфортною для користувача.
Тож, презентуємо просту та зрозумілу візуалізацію рейтингів безпеки, вже без ускладнень попередньої системи: зображення рейтингів за допомогою кольорів та врахування характеристик комфорту, надійності й дизайну. Ми переконані, що наш новий спосіб позначок, простий та більш інтуїтивно зрозумілий.
Маркування рівнів безпеки, у поєднанні із новим пакуванням, має ультрасучасний вигляд та відповідає іміджу ABUS як компанії, що пропонує прості та надійні способи захисту для своїх користувачів.
abus security level
1-4
Замки з рейтингом від 1 до 4 забезпечують базовий захист від викрадення та найкраще пристосовані для зон із низьким ризиком. Такі замки варто використовувати на дитячих велосипедах, у якості додаткового захисту, або для убезпечення таких аксесуарів як шолом чи сідло.
abus security level
5-9
Замки з рівнем безпеки від 5 до 9 пропонують додатковий захист. Вони найкраще підійдуть для зон із середнім та низьким ризиком викрадення; їх варто використовувати для убезпечення дорослих велосипедів середнього та початкового рівня. Ми також рекомендуємо використовувати такі замки як додатковий захист у зонах із високим ризиком, у комбінації із вищим за рейтингом замком.
abus security level
10-15
Велозамки з рівнем безпеки від 10 до 15 пристосовані для максимального захисту та розраховані на використання із топовими велосипедами у міських зонах з високим ризиком викрадення. Рівень 15 – це найвищий рівень безпеки для велосипедів, графічно зображений повністю червоною шкалою.
abus security level
20
Замок із рейтингом 20 пропонує найвищий рівень захисту для мотоциклів та графічно зображений повністю червоною шкалою. Такі замки оптимально пристосовані для убезпечення мотоциклів топових моделей у зонах із високим ризиком викрадення.