Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
770A SMARTX™
SMART IS THE KEY
Комфорт та безпека — суперсила ABUS!
Тепер в вас є змога заблокувати замок без ключа, а через додаток:


Замок 770A SmartX - це перший розумний замок ABUS. Він не потребує фізичних ключів. Ваш смартфон — ваш ключ. До речі, відкрити замок можна навіть не дістаючи телефон із кишені.
U-замок 770A SmartX – це поєднання інноваційної електроніки та найякіснішої механіки.

Фішкою новинки є інноваційний розумний циліндр без ключа, відімкнути який можна за допомогою смартфона (iOS або Android) та функції Bluetooth. Вам потрібно лише скачати спеціально розроблений додаток та увімкнути Bluetooth. Коли ви наблизитись до свого велосипеда, SmartX розпізнає свого господаря, і ви з легкістю зможете його зняти, навіть не витягуючи телефон із кишені. Зручно, чи не так?
Ознайомлення із додатком та персоналізація займає всього декілька секунд.
Key- картка із QR-кодом надає доступ до розблокування замка.
Додаток, що розроблений для замка SMART X збирає GPS дані останнього розташування велосипеда.
Також, 770A SmartX отримує сигнали від смартфона через зашифрований канал, який є більш індивідуальним, ніж будь-який ключ.
Вам не доведеться змінювати батарейки. Замок заряджатиметься за допомогою кабеля USB type C, який йде в комплекті з адаптером в розетку.
Кожен замок 770A SmartX може використовуватися декількома людьми, дуже зручно в сімейному або робочому користанні. Тимчасовий або постійний доступ може надати власник замка.
Один ключ - багато юзерів
Визначте, хто матиме доступ до вашого екаунту протягом певного часу.
або матиме постійний доступ до замка.
Електронний захист замка забезпечує чутлива сигналізація. 3D-датчик положення виявляє найменші рухи замком та спочатку спрацьовують короткі попереджувальні сигнали. Якщо датчики виявляють додатковий настирливіший рух, спрацьовує повна сигналізація. Її гучність сягає оглушливих 100 децибел.
Сигналізація
Попереджувальний сигнал.
Основний звук сигналізації при спробі взлому.
На замок не впливає холод, дощ, болото чи вітер.
Стійкий до погоди
Cкладна внутрішня конструкція циліндра
Замок 770A SmartX представлений в двох розмірах: