Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
ABUS Youn-I 2.0 – ідеальне поєднання захисту з максимальним комфортом для маленьких велосипедистів.

Найкращий серед дитячих шоломів за версією організації "Stiftung Warentest"

ABUS Youn-I 2.0 the best kids helmet
До початку сезону, організація Stiftung Warentest (що займається неупередженим дослідженням та порівнянням товарів і послуг з 1964 року) опублікувала тест дитячих велосипедних шоломів.

У ході випробування було протестовано 18 шоломів для наймолодших, в яких були представлені всі основні гравці велоринку.
Усі шоломи пропонують певний рівень захисту відповідно до стандарту DIN EN 1078, який діє в Німеччині, але лише деякі з них дійсно хороші.

Досвід Stiftung Warentest спільно із ADAC показав, що лише 5 із усіх отримали хорошу оцінку.

ABUS Youn-I 2.0 став переможцем тесту.

Що вирізнило шолом Youn-I серед конкурентів?

Дитячий шолом ABUS Youn-I 2.0 доступний у 26-ти (!!!) яскравих дизайнах. Має широку розмірну сітку, тому підходить як для маленьких, так і для підлітків з окружністю голови від 48 до 57 сантиметрів.

Регулювання здійснюється за допомогою цільного внутрішнього обруча з міцного та гнучкого пластика, що підлаштовується під індивідуальну анатомію дитини. Модель також має традиційні м'які вкладки на внутрішню поверхню шолому.

Навіть на швидкості всього 10 кілометрів на годину зіткнення може спричинити серйозні травми мозку.
Якщо діти трохи старшого віку рухаються зі швидкістю 16 км/год і більше, падіння без шолома зазвичай неминуче призводить до травм. У гіршому випадку відсутність шолома може призвести навіть до летального результату.
Тому в моделі використана прогресивна технологія In-Mould: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS, що може витримувати сильні удари і, таким чином, запобігає потенційним травмам.

На потилиці розташований достатньо високо великий ліхтар із двома режимами підсвідки, щоби забезпечувати 180° видимості позаду дитини.
А також, чудова система вентиляції: прохолодне повітря потрапляє під шолом через 5 великих вхідних отворів; проходячи по глибоким вентиляційним каналам, повітря охолоджує голову та виходить через 12 отворів у потиличній частині шолома. Передні отвори захищені від потрапляння випадкових комах щільною антимоскітною сіткою.
Як відбувався тест дитячих шоломів?
Для практичного випробування експерти інтенсивно досліджували різні властивості окремих шоломів, до уваги брались такі критерії:

- Зрозуміла та проста інструкція з використання;
- Різноманіття дизайнів.
- Наскільки легко дитині одягнути, відрегулювати та зняти шолом та чи потрібна для цього допомога батьків;
- Термостійкість.
Щоб перевірити стійкість обраних моделей до високих температур, їх нагріли до 75 градусів протягом чотирьох годин, а потім знову охолодили до кімнатної температури, щоб перевірити зміну кольору та матеріалу.
- Шкідливі речовини. Експерти досліджували ремінці, застібки та підкладки на наявність пластифікаторів (фталатів).
ABUS Youn-I 2.0 the best kids helmet

Youn-I 2.0

Шолом представлений у 17-ти різноманітних дизайнах. Легко знайти свій новий улюблений шолом.
Зараз чудова нагода придбати новинку із знижкою - 20%.

Вам також може бути цікаво