093 020 80 85

Чому обрати замок ABUS ваша найкраща ідея?

ПРИЧИНА №1

ABUS винайшли усі види велозамків, які вам відомі.

Illustration

Компанія ABUS - це ті люди, які вносять і здійснюють нові, прогресивні ідеї та принципи в своїй діяльності вже понад 100 років!Як от, в 1958 році компанія виготовила перший спеціалізований велозамок. В 2017-му до сегментного замка додали звичну для нас сигналізацію гучністю 100 ДБ.В 2019-му виготовили перший "розумний" U-замок із вбудованою сигналізацією та відмиканням за допомогою смартфона. А 2021-ий рік отримав в дар сегментний "розумний" замок.
Тож, як тільки в світі з'являється новий вид замка, серцевини чи технології пов'язані із цією "залізною" справою - ви можете здогадуватись чиїх це рук справа.

  • 1931-му представили широкій публіці вело-ланцюг ABUS Nr. 1000.

  • 1971-му році ABUS винайшли U-подібний замок. 

  • 2006-му році втілили в життя перший сегментний Bordo.

ПРИЧИНА №2

Першість у незалежних незалежних рейтинг-тестуваннях.

Illustration

ABUS - замки завжди лідирують у рейтинг-оглядах відомих прискіпливих метрів онлайн-видань.
*BIKERADAR - це основне та найпопулярніше в світі джерело новин та оглядів про велосипеди і дотичне до них спорядження. Огляди проводять діючі та колишні професійні гонщики в тісній колабі із метрами журналістики. Наприклад, цього року (2021) в легендарному BIKERADAR одразу три ABUS-івські замки забрали лаври першості у конкурентів:- ABUS Granit X–Plus 540- ABUS Granit Extreme 59- ABUS Granit X-Plus BordoПереглянути тестування можна тут.
Вже є навіть позитивний відгук на новинку 2021-го року сегментний замок 6500А SMARTX - тут
Колись Богдан Воєводін, засновник велопорталу Bike in City, рекомендував приймати рішення відштовхуючись від тестів з сайту Thebestbikelock.
*Thebestbikelock - це популярний авторитетний блог чоловіка Carl-а Ellis-а, що колись попікся на багатьох крадіжках своїх велосипедів. У 2015-му році почав вивчати способи велозахистів, проводити тестування їх та став професійним експертом в сфері велозамків. Його рев'ю перепубліковують безліч онлайн-веловидань.
Цитуємо висновки оглядачів на відомому сайті по трьох титанах-конкурентах: "Якщо ви хочете замок справді високої якості - обирайте ABUS, якщо ви ганяєтесь за доступною ціною - для вас OnGuard, якщо очікуєте приємний сервіс - Kryptonite"Висновок перекладений з цієї статті.

Illustration

Проте, ми - представники ABUS-у в Україні врахували позитивні сторони конкурентів і можемо запевнити, що вирізняємось не лише найкращою якістю.

Щодо вартості: коли ви купуєте замок на сайті, розрахувавшись карткою - отримуєте автоматично -2% від стартової ціни. Також, до топових моделей, щоб залишити позитивні враження від покупки - ви отримуєте в подарунок рюкзак Movistar, який дуже місткий та для ручної кладі в аеропорту - те, що треба.
Коли ваші дані в базі - на наступну покупку (шолом, до прикладу, бо замок вам точно ще довго не знадобиться новий) отримуєте 5% знижки.

Щодо обслуговування: В будні, ми з вами завжди на зв'язку і допоможемо підібрати замок, конкретно для ваших потреб. Порекомендуємо, як краще і правильно пристібати ваш замок.
Також, в нас ви знайдете при потребі усі запчастини для своєї покупки /кріплення, додатковий ключ (ABUS Plus та ABUS XPlus).

ПРИЧИНА №3

Виробництво та тест замків на власних верстатах та потужностях у Німеччині.

Illustration

Весь цикл виробництва відбувається в межах компанії. Команда-розробник конкретного продукту, а це: конструктори, інженери, дизайнери, вчені-матеріалознавці, тестери супроводжує весь процес виготовлення – від концепта до прототипа, включно з монтажем та упаковкою.
ABUS використовує пневматичні та гідравлічні верстати для виготовлення замка, більшість з яких спроектовані та вироблені на цьому ж заводі. Вимоги компанії до замків настільки специфічні, що знайти вже готовий верстат для такої роботи майже неможливо.
Наприклад, для того, щоб створити типовий за своїми компонентами замок Granit X-Plus, необхідно застосувати майже 60 різних інструментів, виготовленням яких займається спеціальне відділення ABUS.
Також, на заводі є тестовий центр ABUS – своєрідна «камера тортур» для замків. Там їх пиляють, ріжуть, згинають, заморожують та розтягують, щоби перевірити надійність та знайти можливості для покращення конструкції.

ПРИЧИНА №4

Нам довіряють свої велосипеди та мотоцикли світові лідери галузі.

Illustration

Cеред велозірок-легенд, котрі обрали ABUS:
- Movistar Team - топова професійна шосейна команда, яка бере участь у рівні UCI WorldTeam та досягла тринадцяти перемог у загальній класифікації у Grand Tours.Пристібають свої CANYON-и ABUS Bordo 6055 Lite та ABUS Alarmbox.
- Hanka Kupfernagel - багатократна чемпіонка Німеччини, п'ятикратна чемпіонка світу і трьохкратна чемпіонка Європи. Захищає свій CANYON біля домівки - паркувальною петлею ABUS WBA75 та ABUS 1060 City Chain X-Plus.
- Richie Schley - MTB та Freeride-легенда, дуже любить сучасні технології і зараз серед його улюбленців не лише "розумний" шолом, а й замок ABUS 770A SMARTX™ 300 Мм + Кріплення USHK для його велика Fezzari.
І ще безліч таких як, Aurlien Fontenoy, Jessica Manchester, Micayla Gatto, Команда SKS SAUERLAND NRW, Emily Batty, Steffi Marth, Mathievu Van Der Poel, Daniela Beymehl, Fabian Cancellara, і інші.

Про гонщик Hard Enduro Кевін Галлас

Illustration

ПРИЧИНА №5

Ми офіційні дистриб'ютори бренду.

Illustration

В нас завжди найбільший та найширший асортимент замків та запчастин до них.
На нашому сайті в блозі першими з'являються розгорнуті огляди-рев'ю новинок та технологій.

Ми можемо вирішити будь-яке ваше питання пов'язане із замком, бо ми першоджерело.