093 020 80 85

Гарантія та повернення

Гарантія
Гарантійний термін для всієї продукції ABUS складає 24 місяці з моменту покупки. Підтвердженням дати покупки є товарний чек та гарантійний талон, зберігайте їх протягом року. У випадку виникнення проблем із товаром необхідно передати його нам для з'ясування деталей. Зателефонуйте (093 020 80 85) чи напишіть нам і ми допоможемо якнайшвидше вирішити ваше питання.
За умови підтвердження заводського дефекту ми безкоштовно замінимо товар на аналогічний/кращий або відшкодуємо вартість товару, якщо аналог відсутній на складі. Ми не вимагаємо зберігати упаковку для гарантійного обслуговування, проте просимо передавати товар по-можливості у повному комплекті (ключі, чохли тощо).
Повернення
Якщо вам з будь-яких причин, окрім гарантійних випадків, не підійшов товар, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки. Обов'язкова умова в цьому випадку – збереження цілістності упаковки, товарного вигляду та повної комплектації товару. Також ви повинні підтвердити дату і місце покупки товарним чеком. Повернення коштів здійснюється протягом 5-ти робочих днів.
Будь-які транспортні витрати та комісії за здійснення банківських платежів в разі повернення товару оплачує покупець. При оплаті покупки банківською карткою, комісія 2,75% не повертається.