Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
ГАРАНТІЯ
ТА ПОВЕРНЕННЯ
Гарантія

Гарантійний термін для всієї продукції ABUS складає 24 місяці з моменту покупки. Підтвердженням дати покупки є товарний чек та гарантійний талон, зберігайте їх протягом року. У випадку виникнення проблем із товаром необхідно передати його нам для з'ясування деталей. Зателефонуйте (044 360-12-58) чи напишіть нам і ми допоможемо якнайшвидше вирішити ваше питання.

За умови підтвердження заводського дефекту ми безкоштовно замінимо товар на аналогічний/кращий або відшкодуємо вартість товару, якщо аналог відсутній на складі. Ми не вимагаємо зберігати упаковку для гарантійного обслуговування, проте просимо передавати товар по-можливості у повному комплекті (ключі, чохли тощо).

Повернення

Якщо вам з будь-яких причин, окрім гарантійних випадків, не підійшов товар, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки. Обов'язкова умова в цьому випадку – збереження цілістності упаковки, товарного вигляду та повної комплектації товару. Також ви повинні підтвердити дату і місце покупки товарним чеком. Повернення коштів здійснюється протягом 5-ти робочих днів.

Будь-які транспортні витрати та комісії за здійснення банківських платежів в разі повернення товару оплачує покупець. При оплаті покупки банківською карткою, комісія 2,75% не повертається.