093 020 80 85

FAQ

Загальні питання про механічні протиугонні засоби

Чи можна замок/ланцюг перепиляти, відкрити тощо?
Слід розуміти, що будь-який, навіть найдосконаліший протиугонний засіб може бути відкрито чи зломано.Наша продукція відповідає найвищим вимогам якості та безпеки і розроблена з урахуванням захисту від різноманітних методів злому:
● Механічні способи (ножівки, кусачки тощо);● Інтелектуальні (відмички);● Вандальні (молоток, камінь тощо);
Про якість та надійність протиугонних засобів ABUS свідчать наступні факти:
● Продукція ABUS з року в рік визнається найкращою в своєму класі читачами найпопулярнішого німецького мотожурналу MOTORRAD;● Протиугонні засоби ABUS - єдині, які постачаються німецькій поліції;● Завод ABUS розміщено в Німеччині, що гарантує високу якість виготовлення;
Обираючи захист для свого мотоцикла, пам'ятайте про три речі:
● Час грає проти злодіїв, тому чим надійніший та складніший замок/ланцюг ви використовуєте, тим менше шансів у викрадачів;● Якщо у зловмисника є вибір між захищеним і незахищеним мотоциклом/скутером, він вибере останній;● Купуючи замок чи ланцюг ABUS, ви придбаєте річ, яка служитиме вам не один рік. То чи є сенс економити на безпеці і ризикувати вашим мотоциклом?;
Додатковий захист забезпечують замки на диск із вбудованою сигналізацією. Завдяки вбудованій сирені, вони сповіщають вас про несанкціоноване доступ до вашого байка чи скутера.

Питання про мотозамки із сигналізаціями

Чи почую я сирену на 3-му (5, 25) поверсі?
Сирена інформує вас про те, що спрацювала сигналізація із гучністю 110 дБ. Звуковий сигнал, який подається, спеціально розроблений для того, щоб його було легше почути і розрізнити з якнайбільшої відстані.
Звичайно, проникність стін і вікон для звуку, а також загальний рівень шуму в кожній ситуації різний. Ми рекомендуємо вам протестувати замок у найближчого дилера і тверезо оцінити ефективність сирени в місці, де ви плануєте її використовувати.
Чи мають сигналізації в замках ABUS двосторонній зв'язок?
Ні, сигналізації в мотозамках ABUS повністю автономні і не обладнані брелоками із двостороннім зв'язком. Переваги і недоліки такого рішення у порівнянні із традиційними сигналками наведені в наступній таблиці:

Illustration

Як дізнатися, що батарейки потребують заміни?
Як тільки система визначає, що заряд батарей занадто низький для нормальної роботи, при використанні замка ви почуєте спеціальний сигнал. Рекомендуємо замінити елементи живлення якнайшвидше.
Також при низькому заряді батареї ви можете відзначити зниження гучності сирени.
Чи може зловмисник вийняти батарейки і вимкнути таким чином сигналізацію?
Ні, це неможливо завдяки особливій конструкції замка. Щоб отримати доступ до елементів живлення, необхідно зняти замок з гальмівного диска і відкрити його ключем.
Як часто треба міняти батарейки?
Звичайно, це залежить від періодичності використання замка і частоти спрацьовування сирени. За щоденного використання замка і кількох спрацьовувань сирени на тиждень вам вистачить батарейок на кілька місяців.
Також не забувайте про те, що тривалість роботи елементів живлення напряму залежить і від їх якості.
Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, напишіть його на адресу: au.moc.suba%40ofni , або зверніться до нашого консультанта у лайфчаті.