093 020 80 85

Досягайте своїх цілейіз ABUS HiDrop

Корпус шолома із ABS (оболонка із спіненого полістиролу вкрита товстим шаром міцного, стійкого до ударів та подряпин пластику) поєднується з внутрішнім шаром з EPS - композитного матеріалу, що володіє здатністю до поглинання енергії від безлічі ударів який забезпечує відмінний захист від зіткнень і довговічність + ще й спеціальна вкладка EPP, стійка до ударів.

ABUS HiDrop: Покиньте буденність

Фулфейс розроблений для вимогливих райдерів даунхіл та хард-ендуро, слоупстайл та памп-трек.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:● Козирок: В разі аварії від’єднується від шолома, щоб захистити шию;● Сертифікація: ASTM F1952, ASTM F2032, EN1078, CPSC, AS/NZ;● Підкладка: Зйомна, можна прати;● Вентиляція: Active Padding Cooling, дихаючі подушечки для щік.● Вага: залежно від розміру від 1040г. до 1090 г.● Застібка: подвійний D-ремінь;● Кольори: 4 дизайни.● Розміри: S (55-56 см), M (57-58 см), L (59-60 см), XL (61-62 см).

Illustration
Illustration
ABUS HiDrop moss green
Illustration
Illustration

Відривний козирок

Козирок створений з високоякісних матеріалів, що забезпечують стійкість до ударів і зносу. Козирок має відмінну аеродинаміку та форму, яка дозволяє захистити обличчя від пилу, бруду та комах. Крім того, він легко знімається та монтується на шолом, що дозволяє замінювати його в разі необхідності. А також, в разі аварії від’єднується від шолома, щоб захистити шию.

Illustration

Дихаючі знімні накладні щічки та підкладка

М’яка внутрішня частина шолома добре дихає, ефективно відводить вологу від голови і має антимікробні властивості.
Також покращена підкладка в області шиї, щоб забезпечити кращу посадку та щільне прилягання шолома до голови.

Illustration

Active Padding Cooling

Шолом із 11-ма широкими сітчатими отворами для вентиляції, провітрюється майже так само, як моделі відкритого типу.При розробці та розприділенні вентиляційних каналів ABUS консультувались із Крістіаном Тексторем, команда YT-Mob.
Для додаткового захисту отвори оснащені сітками від комах.

Illustration
Illustration
Illustration

Розроблений спільно з професійними спортсменами/ками нашої команди та протестований на найжорсткіших трасах у світі.

Шолом спільно із райдерами пройшов випробування EWS, Crankworx World Tour і на Кубку світу з DH. 
Легенда слоупстайлу Том Істед обрав шолом ABUS HiDrop, щоб поставити світовий рекорд: сальто назад висотою 36,6 метрів на фестивалі Darkfest 2023 у Південній Африці.
Велетенська група спортсменів брала участь у розробці та випробуваннях, серед них: легенди Седрік Грасія та Річі Шлей, Крістіан Текстор (ендуро), чемпіон Німеччини даунхіл Макс Хартенштерн, Сімон Шапеле (обидва - даунхіл), Педро Феррейра (міський даунхіл), Каті Куйперс, Лукас Юппер, Бернд Вінклер (всі - слоупстайл), команда Trailblazer (ендуро), команда Cube Next Generation Team, команда Radon Enduro Team, команда Chili Racing Brigade Team, і наостанок команда Хассфельда.
Після безкомпромісного тестування на максимальну безпеку та продуктивність, HiDrop готовий допомогти вам розширити свої межі та досягти будь-якої цілі.

В ендуро-перегонах, де ми їдемо на високих швидкостях по складній місцевості, не знаючи її на 100 %. Вкрай важливо, щоб шолом щільно прилягав до голови, був хороший потік повітря і щоб я міг добре дихати. ABUS HiDrop відповідає моїм вимогам. Він забезпечує оптимальний огляд і добре поєднується із окулярами різних брендів. Він не шумить і не свистить, що дозволяє повністю сконцентруватися на гонці, не відволікаючи мене. Та й виглядає дуже круто і як мені здається, впізнаваний дизайн.

Крістіан Текстор

Illustration
Illustration
Illustration

Для можливості залишатись у фокусі ABUS розробили маску Buteo, що чудово поєднується як із повнолицевим шоломом Hidrop, так і ABUS AirDrop.Вона доступна у 3-ьох кольорах. Оснащена скельцями із системою антизапотівання та містить додатковий захист носа. З зворотнього боку (всередині) для комфортного використання є флісова підкладка довкола очей. Ремінці маски оздоблені силікованими хвильками, аби уникнути ковзання і надійної фіксації на шоломі.