093 020 80 85

ЯКИЙ ШОЛОМ ABUS ПІДХОДИТЬ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ ТА ВІКУ?

ШОЛОМ ABUS ANUKY

abus anuky, anuky, шолом anuky, шолом abus anuky

Підійде для дитячого крісла, біговелів та триколісників.
Для малючків віком до 4-ьох років.
Як і усі інші моделі ABUS він суцільно литий (без клею) і створений за тією ж технологією, що й професійний дорослий. Пройшов ті ж тестування на міцність.
Вмонтована сіточка від комах, 8 повітряних отворів (додатково можна придбати утеплюючу підкладку). Він легко підганяється по формі голови за допомогою зручного коліщатка. А також, має LED-ліхтарик вмонтований у коліщатко на потилиці. 

ШОЛОМ ABUS SMILEY

abus smiley, smiley, шолом smiley, шолом abus smiley

Підійде для дитячого крісла, біговелів, самокатів та триколісників.
Останній із серії шоломів для маленьких. Проте може підійти і для дітей до 6-ти років. Наш best seller, оскільки в його дизайн (22 види!) та функціональність закохуються і батьки, і дітки.
В цієї моделі трохи глибша посадка, аніж в попередній моделі. Також, в нього є додатковий абсорбуючий шар EPS, що збільшує надійність.
Дуже легкий та комфортний. Вмонтована сіточка від комах, 8 повітряних отворів, є м'яка подушечка під підборіддя, щоб не натирати ніжну шкіру дитини. В новіших версіях є LED-ліхтарик вмонтований у коліщатко на потилиці.

abus scraper, scraper, шолом scraper, шолом abus scraper

Підійде для самоката, роликів, BMX, скейт-борду, біговела та велосипеда. Оцінять екстримали, любителі тріалу та стріту.
Перший ABUS-шолом казанкового типу. Його можна розглядати для дитини віком від 3 до 15 років. Є дитяча і підліткова/доросла розмірна сітка.

Максимально закрита та глибока посадка із захистом потиличної зони та скронь. Містить технологію охолодження, що оптимізує обтікання повітря при всіх позиціях голови, створюючи таким чином ідеальний внутрішній клімат. На потиличній зоні світловідбиваючі наліпки.

Призначений для підвищеного захисту голови при виконанні різних акробатичних трюків і катання на екстремальних трасах.

Улюбленець дітей, бо нагадує культового персонажа Marvel.

ШОЛОМ ABUS SKURB

abus scraper, scraper, шолом scraper, шолом abus scraper

Підійде для самоката, роликів, BMX, скейт-борду, біговела та велосипеда. Оцінять екстримали, любителі тріалу та стріту.
При розробці цього шолому за основу брали попередній - Scraper. Він для такої ж вікової категорії: від 3 до 15 років. Є дитяча і підліткова/доросла розмірна сітка.

SKURB розробляється у двох версіях: класичний (подвійний) та SKURB ACE (потрійний захисний шар).
Від Sсraper він відрізняється:
- більше вентиляційних отворів;
- посадка регулюється не лише по окружності, а й по висоті;
- легший;
- можна обрати ще міцнішу версію.
Призначений для підвищеного захисту голови при виконанні різних акробатичних трюків і катання на екстремальних трасах.

ШОЛОМ ABUS YOUN-I

abus scraper, scraper, шолом scraper, шолом abus scraper

Підійде для велосипеда, самоката, роликів, біговела, скейт-борду, тощо.
Для вікової категорії: від 4 до 15 років.Дитячий шолом ABUS Youn-I доступний у 26-ти (!!!) яскравих дизайнах. Має широку розмірну сітку, тому підходить як для маленьких, так і для підлітків з окружністю голови від 48 до 57 сантиметрів.
Регулювання здійснюється за допомогою цільного внутрішнього обруча з міцного та гнучкого пластика, що підлаштовується під індивідуальну анатомію дитини. Модель також має традиційні м'які вкладки на внутрішню поверхню шолому.
Навіть на швидкості всього 10 кілометрів на годину зіткнення може спричинити серйозні травми мозку.Якщо діти трохи старшого віку рухаються зі швидкістю 16 км/год і більше, падіння без шолома зазвичай неминуче призводить до травм. У гіршому випадку відсутність шолома може призвести навіть до летального результату.Тому в моделі використана прогресивна технологія In-Mould: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS, що може витримувати сильні удари і, таким чином, запобігає потенційним травмам.
На потилиці розташований достатньо високо великий ліхтар із двома режимами підсвідки, щоби забезпечувати 180° видимості позаду дитини.А також, чудова система вентиляції: прохолодне повітря потрапляє під шолом через 5 великих вхідних отворів; проходячи по глибоким вентиляційним каналам, повітря охолоджує голову та виходить через 12 отворів у потиличній частині шолома. Передні отвори захищені від потрапляння випадкових комах щільною антимоскітною сіткою. Найкращий серед дитячих шоломів за версією організації "Stiftung Warentest". У ході її випробування було протестовано 18 шоломів для наймолодших, в яких були представлені всі основні гравці велоринку.Також, він отримав офіційне схвалення від Транспортної патрульної служби Німеччини.

abus scraper, scraper, шолом scraper, шолом abus scraper

Підійде для велосипедів.Для дітей та підлітків, що люблять складні траси та маунтбайкінг. Оцінять екстримали, любителі тріалу та стріту.
MTB-шолом для дітей віком від 6-12 років. Для старших дітей можна розглянути модель - MOTRIP.
Найбільше схожий на "дорослий", якраз те, чого прагнуть усі підлітки.Надміцна конструкція і при тому, велика кількість вентиляційних отворів (13). В передніх вентиляційних отворах розташована спеціальна сітка, що забезпечує від потрапляння комах всередину шолома. Легкий - 260 г.З зручностей, що вирізняє серед усіх дитячих шоломів додалась магнітна застібка ABUS Fidlock. Застібається однією рукою. Має зйомний візор, без нього стає дуже схожим на міську модель.

ШОЛОМ ABUS YOUDROP FF

abus scraper, scraper, шолом scraper, шолом abus scraper

Для дітей та підлітків, що люблять фрірайд, швидкісні спуски.
Найуніверсальніший шолом для дітей віком від 5-8 років. Для старших дітей вже можна розглянути модель - ABUS HiDrop.
Це перший фул-фейс шолом бренду для дітей. І одразу ультралегкий - 440 г.!Виготовлений супернадійним безклейовим способом з’єднання матеріалів через обробку високою температурою. На голові шолом комфортно фіксується за допомогою м’якого пластикового кріплення типу «повне кільце», а система регулювання Zoom Ace MTB зручно підлаштовує його розмір під індивідуальну анатомію. Підкладки у шоломі гіпоалергенні, їх можна зняти і попрати вручну. Знімні і щічні накладки.
Шолом із 14-ма широкими сітчатими (антимоскітними) отворами для вентиляції, провітрюється майже так само, як моделі відкритого типу ще й захищені від комах та бруду. 

Візор в шоломі кріпиться в трьох точках міцними стрічками на липучках. Знімна “щелепа” на бокових кнопках, легко перетворює full face в звичайний міський шолом.