093 020 80 85

Чеклист дитячої безпеки: як обрати шолом для дітлахів?

Щороку на дитячих перегонах чи просто в парках, ми спостерігаємо одну і ту ж ситуацію: В багатьох діток шолом не відповідає розміру голови і сповзає на оченята, або не відрегульовані застібки, або ж взагалі на вершечку лоба сидить і виконує лише роль модного аксесуара.Це ще чудесно, якщо він взагалі є.
Батьки, на наших та ваших плечах велетенська відповідальність за маленьке життя!
Ось корисний туторіал: як обрати правильний розмір шолома ABUS та як носити шолом вашій дитинці?

● Найголовніший пункт - БЕЗПЕКА

Illustration

Якщо ви звернули увагу на дитячі шоломи ABUS, ви можете бути певними, що усі наші моделі відповідають європейським стандартам безпеки.
Слід також зазначити, що кожна із моделей ABUS завдяки вбудованих технологіях враховують аспекти дитячої голови.
Наприклад моделі Anyky та SMILEY, MountZ, SKURB ACE, YOUN-I та YouDrop мають технологію In-mold Technology. Ця технологія дозволяє зробити добре вентильовану конструкцію, проте мега-міцну, адже між зовнішнім і внутрішнім шаром вкладають армуючі шари з кевлару або металевої сітки, які суттєво посилюють структурну цілісність.
Також в арсеналі безпечних технологій є задня світлодіодна блимавка або світловідбивні елементи, що зроблять дитину помітнішою на дорозі.
Зверніть увагу, що дешевий шолом, не дасть вашій дитині необхідного захисту. Через недостатню якість самих матеріалів і примітивно влаштованій внутрішньої конструкції, яка в разі падіння може лише погіршити ризик отримання травм.

● Ніколи не дозволяйте думці: "візьму на виріст" оселитись в вашій голові

Життя і безпека дитини завжди понад усе!
Лікування травм голови коштуватиме в рази дорожче вартості шолома.

Обираючи розмір шолома, виміряйте окружність голови по заданих точках: ззаду на потилиці, над вухами і над бровами спереду.

Офіційні представники у себе на сайтах завжди містять таблицю розмірів з точними цифрами, підставивши які, ви зможете обрати потрібний вам шолом.

Ось приклад, де її шукати в нас:

Зверніть увагу, будь ласка, на таку особливість: в діток до 15-ти років все ще формується голова та змінюється її форма. Тому, важливо врахувати не лише окружність, а й об'єм голови.

Ось приклад, коли шолом по сантиметрах наче підійшов, але не виконає свою функцію при падінні.
В цьому випадку, потрібно обрати шолом більш глибокої посадки, котрий б надійно закривав потиличну зону та чоло, і відповідно відрегулювати ремінці.

Illustration

● Коригування посадки шолома на голові.

Illustration

Усі дитячі шоломи ABUS мають систему регуляції - Zoom, яка забезпечує надійну та комфортну фіксацію шолома на голові. (компактне коліщатко на потилиці, що підкручує довжину кільця довкола голови).
Будь ласка, переконайтесь, що шолом сидить щільно, він не повинен сповзати від найменшого повороту головою.
Лямки затягуються так, щоб при відкритті рота шолом трохи тиснув на чоло. 
По довжині шолом також не повинен "літати".

● Між бровами та козирком повинно поміститись 2 ДИТЯЧИХ пальчика.Та ж схема між застібкою та підборіддям

Діти віком 2-4 років, часто капризують під час регулювання лямок на підборідді та коригуванні козирка над очима.Тому поділимось власним досвідом, нам часто під час примірок в магазині допомагає яскрава книжка з барвистими малюнками, щоб відволікти увагу :)
Тож, в момент поки ваші малюк/малючка заворожені малюнками є змога врешті відрегулювати усі лямки і козирок.
Козирок/передня частина шолома повинна бути на 1 см вище лінії брів, не на чубчику і не на очах.Застібка - рівно під підборіддям, в жодному разі не зліва чи справа.Ремінь під підборіддям має бути рівномірно натягнутий і прилягати до шиї так, щоб ви могли пропустити в проміжок два пальці.

ABUS Youn-I

Бічні ремінці повинні утворювати рівномірно натягнуті букви V навколо вушок. Не врізатись, інакше дитина сама намагатиметься позбутись дискомфорту і скине захист.
Коли ви одягли шолом згідно інструкцій вище і зафіксували, нехай дитина декілька хвилин вдома походить в ньому.
Опісля 7-10 хвилин, перевірте чи залишилися помітні сліди і почервоніння на чолі?
Якщо так, тоді шолом занадто туго сидить, ослабте натиск.

Якщо ні, вітаємо, це наша з вами спільна перемога❤️