093 020 80 85

ТЕХНОЛОГІЯ "QUIN" У ШОЛОМАХ ABUS: ЩО ЦЕ?

Час від часу на дорозі стаються прикрі пригоди, від яких ніхто не застрахований.Не нам вам розповідати, що дороги у нас далеко не ідеальні, сміття бува валяється, якість освітлення вночі кульгає на обидві ноги, нахабних водіїв і неуважних пішоходів (або навпаки) вистачає завжди і скрізь. 
Потрібно бути дуже уважними. І постійно тренувати свої велосипедні навички. Адже не так-то й складно впасти з власної вини: не вписатися в поворот, не розрахувати гальмівний шлях чи не побачити камінчик, банально не втримати рівновагу.
І тут вам додаткова допомога і надійний захист вдосконалені нові шоломи від ABUS.

Особливістю нових моделей спортивних шоломів Aventor, Montrailer, Moventor ABUS Quin є унікальна розумна система безпеки, незамінна під час таких випадків.

Шоломи устатковані революційним Q-сенсором, який вміє розпізнавати небезпечні ситуації: його складний алгоритм аналізує такі фактори як: силу удару, зміну швидкості, інерційність, вірогідність струсу мозку.

Якщо сукупність факторів вказує на загрозу, Q-сенсор активує спеціальний застосунок на вашому смартфоні, який повідомить про неприємний інцидент абонентів зі списку аварійних контактів (ваших близьких) та надасть інформацію щодо локації – таким чином ваші рідні зможуть якнайшвидше організувати допомогу.

Illustration

ЧІП І ДОДАТОК

Чіп Quin та апка Quin мають між собою комунікаційний зв'язок, тож постійно порівнюють дані під час вашого користування шоломом.
Це надає можливість програмі чітко визначити можливу аварію.

Illustration

ВІДЛІК ЧАСУ

У разі неприємної ситуації (падіння), додаток розпочинає відлік за який вам потрібно зреагувати, чи все з вами "ок" і чи здатні ви надати самі собі допомогу.
Якщо ви не підтверджуєте, він збирає дані вашого перебування і маршруту та надсилає їх контактам (яких ви обрали близькими).

Illustration

ВАЖЛИВІ АБОНЕНТИ

Якщо ви не підтверджуєте запит, апка збирає дані вашого перебування і сьогоднішнього маршруту.
І повідомляє про ваш можливий забій через push-повідомлення на смартфоні та довідкову інформацію до трьох заздалегідь обраних вами екстрених контактів.

Illustration

ДОСВІД

Richie Schley, MTB та Freeride легенда в відео нижче розповідає про свій досвід із ABUSі про те, як система QUIN позитивно вплинула на його свободу під час їзди на велосипеді. Адже, тепер він отримав унікальний досвід досліджувати нові пейзажі та звивисті стежки не переймаючись.

Як працює детектор аварій?

Практично усі шоломи, що випускаються опісля релізу першого Montrailer Quin є "Quin competible". Що означає, що ви можете придбати окремо саму систему із чіпом та самостійно додати у нові лінійки шоломів ABUS.Як перевірити, чи в ваш шолом можна вмонтувати чіп? У шоломі на потилиці повинна бути така позначка:

Illustration

Безпечних та захопливих вам соло-поїздок!