093 020 80 85

ЯК ПІДІБРАТИ
ШОСЕЙНИЙ ШОЛОМ ABUS

Шосейні змагання - одні з найбільш масових в Україні. Приємно, що велокультура в нашому краї стрімко розвивається і так багато людей-ентузіастів організовують аматорські змагання, де атлети можуть проявити себе та показати рівень.

А там де змагання, там і правила. Одне із яких, обов'язкова наявність велосипедного шолома, оскільки учасник в першу чергу сам відповідальний за свою безпеку.
Тоді виникає запитання: Як з усього різноманіття шоломів підібрати найкращий для вас?

Illustration

Насамперед, що цікавить професіоналів при виборі: низька вага, аеродинамічний дизайн та вентиляційність.

Будь-який зайвий грам на голові призводить до незручностей та сповільнення. Чим більша в шолома кількість вентиляційних отворів, тим краще для атлета. Проте, дуже часто таке рішення псує естетичний вигляд шолома на голові, чого не скажеш про шоломи ABUS.

Також, потрібно впевнитись про наявність сертифікації безпеки даного виробника.
В компанії ABUS усі шоломи сертифіковані CЄ EN 1078 та проходять тестування сотні тестувань.

При збільшенні ціни на шосейні шоломи відповідно і збільшується їх якість та технологічність: більша і складніша вентиляція, максимальне зменшення ваги шолома при цьому не втрачаючи міцності та надійності, збільшення аеродинамічних якостей.

Усі моделі шоломів ABUS в категорії "спорт" відповідають конкретним потребам для різних видів шосейних змагань.

І зараз ми разом розберемось в чому переваги кожного із них та який міг підійти б під ваш запит:

ABUS AirBreaker

Найбільш аеродинамічний шолом. AirBreaker забезпечує ідеально збалансований клімат голови та потік повітря, який по відчуттях як попутний вітер: у будь-який час, на будь-якій місцевості, в будь-якому положенні.

Завдяки ActiCage lite - інтегрованому структурному підсиленню- AirBreaker забезпечує максимальний захист при мінімальній вазі.

Плаваюча підкладка (The Floating Padding) дарує оптимальний комфорт.
AirPort - спеціальні скроневі отвори дозволяють безпечно та аеродинамічно зберігати окуляри в задній частині шолома.

Система Zoom Ace точно регулює посадку за допомогою коліщатка.
Найкраща у світі вентиляція представлена 11-ма вхідними та 13-ма вихідними отворами, з'єднаними повітряними каналами, які регулює Multi Speed Design.

Вага варіюється від 200 г. до 240г.
Світові чемпіони команда Movistar, Hanka Kupfernagel та українські SkyFitness Grawe - виборюють п'єдестал в цьому шоломі.

ABUS GameChanger

GameChanger - старший брат AirBreaker-a, проте більш закритий його варіант.

Шолом оптимізує обтікання повітря для всіх позицій голови, що типові для перегонів завдяки технології охолодження Forced Air. FACT (Forced Air Cooling Technology) забезпечує приємну для голови температуру, направляючи повітря довкола голови, і створює ідеальний клімат. Таким чином в Gamechanger оптимізована аеродинаміка, незалежно від кута нахилу голови.Технологією передбачено три основні позиції Tour, Sprint, Race, в яких забезпечується найкраща вентиляція і аеродинаміка.Оболонка Multi Shell In Mold відповідає за винятковий рівень безпеки, типовий для ABUS.

Задня частина шолома AirPort, як і в AirBreaker містить спеціально сформований док, куди можна швидко і безпечно сховати окуляри.

Вага від 260 до 280 г. Вентиляційних отворів 5-ть, проте попереду один велитенський в формі літери - U.
Шолом крутий також, своїм дизайном. Зазвичай в аеродинамічних шоломах люди мають вигляд "чужого". GameGhanger навпаки ж, виглядає дуже вишукано. Витягнута закрита форма шолома покликана максимально знизити опір повітря у перегонах, де важлива кожна мілісекунда. Застосовується на треку, або на шосейних гонках з роздільним стартом.

ABUS GameChanger TT

Шолом ABUS Gamechanger TT – це безкомпромісний варіант захисту для велогонщиків усіх стилів. Якщо ви змагаєтесь на велотреку, на відкритому трейлі чи берете участь у триатлоні, вам підійде саме ця модель. Її легка вага, аеродинамічна форма та незрівняна вентиляція заощадять вашу енергію та допоможуть виграти ті секунди, що відрізняють перемогу від поразки.
Основні переваги шолому ABUS Gamechanger TT – це його форма, що забезпечує оптимальне зовнішнє обтікання повітря, та технологія охолодження Forced Air Cooling, яка покращує внутрішнє обтікання та охолодження, спрямовуючи рух повітря всередині шолому довкола голови. Шолом має 5 вхідних та 8 вихідних вентиляційних отворів. Технології In-Mold (безклейовий спосіб з’єднання матеріалів за допомогою температури) та ActiCage (антишоковий шар EPS укріплений спеціальними елементами жорсткості) надають захисному аксесуару максимальної міцності. Водночас, система регулювання Zoom Ace пропонує можливість індивідуального коригування та забезпечує комфортну посадку – разом із зручними та приємними на дотик ремінцями FlowStraps, що не будуть тріпотіти навіть на найбільшій швидкості.
Вага від 300 до 340 г. 

ABUS StormChaser

Шолом StormChaser представлений найбільшою кількістю варіацій кольорів та додалась нова технологія Lower edge protection захистить від подряпин та ударів шолому по нижніх краях.
Антишоковий шар EPS цього шолома прикріплений до міцної зовнішньої оболонки супернадійним безклейовим способом In-Mold. Верхнє покриття шолому додатково укріплює нижній кант, виготовлений з абсорбуючого матеріалу.
Вентиляція здійснюється через 7 вхідних та 16 вихідних отворів, за допомогою технології охолодження Forced Air Cooling, що спрямовує рух повітря всередині шолому довкола голови.На голові аксесуар комфортно фіксується за допомогою м'якого пластикового напівкільця: система регулювання Zoom Ace підлаштовує його розмір під індивідуальну анатомію.
Додаткова перевага моделі - її надзвичайна легкість.Вага цього шолому варіюється від 230 до 250 гр., залежно від розміру.

ABUS PowerDome

Сімейство шоломів ABUS "Made in Italy" зростає. Так звана лінія шоломів «Made in Italy» виробляється в Італії, і ця лінійка також включає топові моделі AirBreaker, StormChaser і GameChanger, з якими Movistar бере участь у перегонах. Шолом є нащадком Aventor і увібрав у себе вдалі риси цих топових моделей.
PowerDome є ідеальним рішенням як для поціновувачів гравійних покатеньок, так і шосейних перегонів. Який варіант їзди не виявився б ближчим вам до душі, із цим шоломом ви завжди відчуватимете італійську dolche vita.У верхній частині шолома розташований невеликий італійський прапор. Шолом має аеродинамічну форму, що створює шикарний образ. 
PowerDome дуже легкий і індивідуально регулюється за окружністю голови завдяки системі регулювання Zoom Ace, яка підганяє шолом під індивідуальну анатомію. Вентиляція містить 10-ть вхідних та 7-ім вихідних отворів, що забезпечують оптимальну циркуляцію повітря в будь-якій ситуації, навіть при високих температурах.
Тут використана і вже знана із AirBreaker технологія Forced Air Cooling Technology (технологія охолодження, що оптимізує обтікання повітря при всіх позиціях голови, тим створюючи ідеальний внутрішній клімат).Вентиляція представлена 10-ма вхідними та 7-ма вихідними отворами, з’єднаними повітряними каналами.

ABUS WingBack

Шолом WingBack має простий, невимушений стиль. Розроблений для тих, хто розпочинає свій професійний спортивний шлях. Він сучасний нащадок Viantor-a.Цей шолом дуже міцний, адже він має посилену захисну структуру ActiCage: спеціальні елементи жорсткості, що укріплюють антишоковий шар EPS. До зовнішньої оболонки шолома цей шар прикріплений за допомогою перевіреної часом технології In-Mold – це надзвичайно надійний безклейовий спосіб з’єднання матеріалів. Поєднання полікарбонату (PC) та полістиролу (EPS) дарує легкість, вага всього 250 г.
WingBack має чудову вентиляцію, яку забезпечують 10 вхідні та 7 вихідних вентиляційних отворів, поєднаних між собою глибокими каналами. За допомогою технології охолодження Forced Air Cooling, що спрямовує рух повітря всередині шолому довкола голови. Під індивідуальну анатомію шолом можна підігнати за допомогою пластикового напівкільця, суміщеного зі зручною системою фіксації Zoom Ace. Аеродинамічні ремінці FlowStraps запобігають ефекту тріпотіння.

ABUS Aventor

Найбільш популярна в Україні модель шолома. Виграшна комбінація цікавого дизайну та надкомфортна посадка зіграли свою роль!

Вентиляція представлена 7-ма вхідними та 3-ма вихідними отворами. Його отвори для вентиляції займають майже половину всієї площі: фактично, поверхня шолома на 40% складається з повітря.
Щодо комфортної і універсальної (!) посадки, її забезпечують зручна система фіксації Zoom Ace, яка підганяє шолом під індивідуальну анатомію, та підкладка X-STATIC®, що має антибактеріальні властивості.
У моделі моделі Aventor використана технологія ActiCage: його антишоковий шар EPS укріплений спеціальними елементами жорсткості, які роблять шолом особливо міцним.

А для того, щоб надійно прикріпити шар EPS до жорсткої зовнішньої оболонки, використовується перевірена часом технологія in-Mold – безклейовий спосіб з'єднання матеріалів за допомогою температури.

Вага варіюється від 240 до 310 гр.
Цю модель обрали для себе потужні гонщики: іспанка Isabelle Bryenton, поляки Tyreck Velazquez та Bartosz Huzarski.

ABUS Viantor

Візуально нагадує AVENTOR, проте все ж має відмінності. Як і в дизайні, так і у внутрішньому наповненні.

В нього більше вентиляційних отворів, ніж в так званого брата - 4 вхідні та 14 вихідних вентиляційних отворів, поєднаних між собою глибокими каналами.
Проходячи цими каналами, повітря охолоджує голову велосипедиста, яка може перегріватись під час тривалих навантажень або просто у спеку.

VIANTOR легший - від 240 до 260 г.

Ще однією відмінністю від AVENTOR-a є відсутність каркасу ActiCage, він цільно литий шолом.

Під індивідуальну анатомію шолом можна підігнати за допомогою пластикового напівкільця, суміщеного зі зручною системою фіксації Zoom Ace.

Також на потиличній частині шолома дизайн доповнений стильними срібними геометричними лініями.

ABUS Macator

Прекрасний шолом, щоб з нього розпочати "плавний вхід" в світ шосе.
Багато шоломів початкового рівня бувають трохи важкими, але Macator важить від 240 до 300 г., а отже доволі легкий.

ABUS додав антимоскітну сітку до трьох центральних вентиляційних отворів, взагалі їх 13 разом.

Антишоковий шар EPS цього шолома прикріплений до міцної зовнішньої полікарбонатної оболонки за допомогою традиційної технології In-Mold.

Ще одна перевага моделі – це зручний з'ємний козирок.