093 020 80 85

ABUS StormChaser - в нагоді при будь-якій пригоді!

Підійде спортсменам, що змагаються на шосейних перегонах, крос-кантрі трейлах, та навіть у критеріумі. Легкий та зручний шолом з чудовою вентиляцією та надійним захистом.

Вентиляція здійснюється через 7 вхідних та 16 вихідних отворів, за допомогою технології охолодження Forced Air Cooling (інноваційна вентиляційна система, що використовує налаштовані повітряні потоки в антишоковому шарі EPS), що спрямовує рух повітря всередині шолому довкола голови.Позаду є док під окуляри AirPort, в якому можна закріпити дужки окулярів, коли в їх використанні немає потреби.

Антишоковий шар EPS цього шолома прикріплений до міцної зовнішньої оболонки супернадійним безклейовим способом In-Mold. Верхнє покриття шолому додатково укріплює нижній кант, виготовлений з абсорбуючого матеріалу. Використана технологія Lower edge protection захистить від подряпин та ударів шолому по нижніх краях.

Illustration

Вага цього шолому варіюється від 230 до 250 гр., залежно від розміру.

Illustration

Знак СЄ - знак безпеки, який свідчить про те, що виріб відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці.

Шолом виготовлений в Італії. Зроблений з пінополіуретанової прес-форми, устаткований внутрішнім підсилювачем ActiCage і багатокомпонентною полікарбонатною оболонкою. 
Переглянути процес виготовлення: