Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ
STORMCHASER
Never
Compromise!
В нагоді при будь-якій погоді:

ABUS StormChaser ідеально підходить спортсменам, що змагаються на шосейних перегонах, крос-кантрі трейлах, та навіть у критеріумі. Це легкий та зручний шолом з чудовою вентиляцією та надійним захистом.
Вентиляція здійснюється через 7 вхідних та 16 вихідних отворів, за допомогою технології охолодження Forced Air Cooling (інноваційна вентиляційна система, що використовує налаштовані повітряні потоки в антишоковому шарі EPS), що спрямовує рух повітря всередині шолому довкола голови.
Позаду є док під окуляри AirPort, в якому можна закріпити дужки окулярів, коли в їх використанні немає потреби.
Антишоковий шар EPS цього шолома прикріплений до міцної зовнішньої оболонки супернадійним безклейовим способом In-Mold. Верхнє покриття шолому додатково укріплює нижній кант, виготовлений з абсорбуючого матеріалу. Використана технологія Lower edge protection захистить від подряпин та ударів шолому по нижніх краях.
Вага цього шолому варіюється від 230 до 250 гр., залежно від розміру.
Знак СЄ - знак безпеки, який свідчить про те, що виріб відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці.
Шолом виготовлений в Італії. Зроблений з пінополіуретанової прес-форми, устаткований внутрішнім підсилювачем ActiCage і багатокомпонентною полікарбонатною оболонкою.
Помітний завдяки великій кількості дизайнів: