Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
МЕНЮ

ABUS GAMECHANGER TT:
АЕРО ТА TIME TRIAL ШОЛОМ

ABUS GameChanger підняв вимоги до аерошоломів на новий рівень: його багатопозиційний дизайн, який пропонує оптимальну аеродинаміку за будь-якого положення голови, може справді змінити правила гри для амбітних спортсменів.

Цей висококласний шолом модифікували для триатлоністів, у відповідності до специфіки їх особливих вимог під час змагань та тренувань. У результаті ми маємо перевірений часом аксесуар, безкомпромісний щодо ефективності та комфорту.
У численних випробуваннях в аеродинамічній трубі ABUS GameChanger TT довів, що його аеродинамічні характеристики роблять його одним з найкращих шоломів у світі. Щоб оптимізувати взаємодію шолома із потоком вітру, розробники ABUS попрацювали над оболонкою GameChanger TT та змінили його кут нахилу.

У результаті площа, що чинить опір вітру, зменшилась, а трохи відкинутий назад нахил створив більш вигідне розташування шолома на голові з точки зору аеродинаміки.

Оновлений дизайн, що відокремлює бічні панелі від середньої частини корпусу шолому, ідеально розподіляє зустрічний потік повітря.
ABUS GameChanger TT випробування Ганкою Купфернагель
Випробування в аеродинамічній трубі
з чемпіонкою світу Ганкою Купфернагель
Результати можна побачити, подивившись на годинник або ватметр: більша потужність, кращий результат - аеродинаміка у найкращому прояві.
Gamechanger TT Ukraine
Аеродинамічні характеристики шолома ABUS
Повсякденна зручність перевірена професіоналами
Ці модифікації стали лише першим етапом перемоги для розробників. Для того, щоб шолом сприяв найкращим часовим результатам, він має не тільки блискуче проявляти себе у тестуваннях в аеродинамічній трубі, але й бути зручним у тривалому використанні під час тренувань та змагань, що особливо актуально для великих дистанцій триатлоністів.

Із нами працювали Даніела Блеймель, триразова переможниця Ironman та переможниця Challenge Roth 2018, а також професійні велосипедисти команди Movistar Фабіан Канселлара та Ханка Купфернагель, що демонстрували блискучі часові результати - разом із ними, нам вдалося знайти ідеальний компроміс між оптимальною аеродинамікою та зручністю у повсякденному використанні. Цей компроміс ми випробували на тисячах кілометрів боротьби з годинником та вітром.
«Я бачила розробку нового GameChanger TT на власні очі. Під час аеротестувань на трасі та в аеродинамічній трубі я змогла переконатися у якості роботи та професійності розробників, і я справді вражена».
Даніела Блеймель
Аеродинаміка це важливо - втім, це ще не все
Біль у шиї та спині під час перегонів, технічно складний маршрут, швидкий перекус у пункті харчування - у реальних змаганнях є безліч ситуацій коли неможливо зберігати статичне положення шолому, яке випробовують під час тестів.

GameChanger TT проходить цю перевірку реальністю: його унікальний багатопозиційний дизайн з відокремленою середньою частиною не перешкоджає рухам голови, типовим для поведінки у змаганнях.
ABUS атлети в ABUS Gamchenger TT
На зображенні: Багатопозиційний дизайн - оптимальне сидяче та аеро-положення для різних ситуацій у змаганнях
Коефіцієнт опору: 0.42
Середня сила тяги: 12.441
Дані з випробувань у Памплоні
Коефіцієнт опору: 0.42
Середня сила тяги: 12.603
+1%
Коефіцієнт опору: 0.38
Середня сила тяги: 11.234
-9.7%
Коефіцієнт опору: 0.36
Середня сила тяги: 10.625
-14.6%
Більшість професіоналів вже давно переконались, що саме хороші аеро-властивості шолома мають великий вплив на комфорт, необхідний для досягнення найкращих результатів у випробуваннях. Змінити правила гри можуть деталі, які демонструють три приклади з практики тріатлону:
Падіння продуктивності через перегрів?
Це не буде проблемою з ABUS GameChanger TT. Він оптимізує потік повітря не тільки на поверхні шолома, але і всередині нього. Великі вхідні отвори спереду поєднані каналами з п'ятьма вихідними отворами ззаду, що забезпечує постійне обтікання голови прохолодним повітрям та гарантує ідеальну температуру. Ця технологія примусового охолодження повітря у поєднанні з плаваючими накладками робить випробуваний часом шолом GameChanger TT тим аксесуаром, який пропонує вам виключно хорошу вентиляцію - навіть у полуденну спеку на Гаваях.
Окуляри або візор?
ABUS GameChanger TT не потребує компромісів. Вузька конструкція шолома гарантує, що аеродинамічна різниця між окулярами та високоякісним козирком, що йде у комплекті, буде мінімальною. Це стане перевагою для всіх спортсменів, які не хочуть або не можуть обходитись без окулярів. Втім любителі козирків також будуть у захваті від оптимізованої форми візора, невидимого магнітного тримача та абсолютної свободи від запотівання.
Стрес у зоні
переходу?
Магнітна застібка Fidlock дуже легко відкривається і закривається, навіть коли руки тремтять від високого пульсу, а пальці спітніли. Бокові панелі шолома виготовлені з високотехнологічного легкого матеріалу, за потреби вони гнучко розкриваються і завжди повертаються на своє висхідне розташування близько до голови, зовсім не тиснучи на вуха. Тепер швидкі зміни - це не виключний привілей професіоналів. Додатковий ефект спеціального матеріалу шолома: він має чудові акустичні властивості, що дозволяє добре чути навколишнє середовище, незважаючи на закриті бічні панелі. Це - важливий елемент безпеки під час тренувань та змагань.
Випробуваний часом шолом для професіоналів та аматорів
Новий GameChanger TT забезпечує кращі результати не за рахунок комфорту чи безпеки. Продумані деталі у конструкції, розроблені в інтересах спортсменів, роблять його ідеальним шоломом для змагань на швидкість. Аеродинаміка, вентиляція та високий рівень комфорту тепер можливі для кожного тріатлоніста у будь-яких умовах.

Деталь, виняткова для цієї категорії шоломів, але також запланована в інтересах тріатлоніста: у спеціалізованих роздрібних продавців можна буде придбати GameChanger TT у трьох розмірах (S, M, L) та трьох кольорах.
Вже дві українські команди виборюють місця на п'єдесталі на Батьківщині та поза її межами, випробовуючи на максимум можливостей дебютний TT-шолом ABUS: "Makeba Diamant" та "Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine cycling team".