093 020 80 85


ABUS GAMECHANGER TT: АЕРО ТА TIME TRIAL ШОЛОМ

ABUS GameChanger підняв вимоги до аерошоломів на новий рівень: його багатопозиційний дизайн, який пропонує оптимальну аеродинаміку за будь-якого положення голови, може справді змінити правила гри для амбітних спортсменів. 
Цей висококласний шолом модифікували для триатлоністів, у відповідності до специфіки їх особливих вимог під час змагань та тренувань. У результаті ми маємо перевірений часом аксесуар, безкомпромісний щодо ефективності та комфорту.

Illustration

Випробування в аеродинамічній трубі
з чемпіонкою світу Ганкою Купфернагель

У численних випробуваннях в аеродинамічній трубі ABUS GameChanger TT довів, що його аеродинамічні характеристики роблять його одним з найкращих шоломів у світі. Щоб оптимізувати взаємодію шолома із потоком вітру, розробники ABUS попрацювали над оболонкою GameChanger TT та змінили його кут нахилу.
У результаті площа, що чинить опір вітру, зменшилась, а трохи відкинутий назад нахил створив більш вигідне розташування шолома на голові з точки зору аеродинаміки.
Оновлений дизайн, що відокремлює бічні панелі від середньої частини корпусу шолому, ідеально розподіляє зустрічний потік повітря.
Результати можна побачити, подивившись на годинник або ватметр: більша потужність, кращий результат - аеродинаміка у найкращому прояві.

Illustration

Аеродинамічні характеристики шолома ABUS

Повсякденна зручність перевірена професіоналами

Ці модифікації стали лише першим етапом перемоги для розробників. Для того, щоб шолом сприяв найкращим часовим результатам, він має не тільки блискуче проявляти себе у тестуваннях в аеродинамічній трубі, але й бути зручним у тривалому використанні під час тренувань та змагань, що особливо актуально для великих дистанцій триатлоністів.
Із нами працювали Даніела Блеймель, триразова переможниця Ironman та переможниця Challenge Roth, а також професійні велосипедисти команди Movistar Фабіан Канселлара та Ханка Купфернагель, що демонстрували блискучі часові результати - разом із ними, нам вдалося знайти ідеальний компроміс між оптимальною аеродинамікою та зручністю у повсякденному використанні. Цей компроміс ми випробували на тисячах кілометрів боротьби з годинником та вітром.

«Я бачила розробку нового GameChanger TT на власні очі. Під час аеротестувань на трасі та в аеродинамічній трубі я змогла переконатися у якості роботи та професійності розробників, і я справді вражена».

— Даніела Блеймель

Аеродинаміка це важливо.Втім, це ще не все

Біль у шиї та спині під час перегонів, технічно складний маршрут, швидкий перекус у пункті харчування - у реальних змаганнях є безліч ситуацій коли неможливо зберігати статичне положення шолому, яке випробовують під час тестів. 
GameChanger TT проходить цю перевірку реальністю: його унікальний багатопозиційний дизайн з відокремленою середньою частиною не перешкоджає рухам голови, типовим для поведінки у змаганнях.

Illustration

На зображенні: Багатопозиційний дизайн - оптимальне сидяче та аеро-положення для різних ситуацій у змаганнях

Illustration

Більшість професіоналів вже давно переконались, що саме хороші аеро-властивості шолома мають великий вплив на комфорт, необхідний для досягнення найкращих результатів у випробуваннях. Змінити правила гри можуть деталі, які демонструють три приклади з практики тріатлону:

Illustration
Illustration
Illustration

Випробуваний часом шолом для професіоналів та аматорів

GameChanger TT забезпечує кращі результати не за рахунок комфорту чи безпеки. Продумані деталі у конструкції, розроблені в інтересах спортсменів, роблять його ідеальним шоломом для змагань на швидкість. Аеродинаміка, вентиляція та високий рівень комфорту тепер можливі для кожного тріатлоніста у будь-яких умовах. 
Деталь, виняткова для цієї категорії шоломів, але також запланована в інтересах тріатлоніста: у спеціалізованих роздрібних продавців можна буде придбати GameChanger TT у трьох розмірах (S, M, L) та трьох кольорах.