093 020 80 85

ПАРКУВАЛЬНІ ПЕТЛІ WBA 100/75/60: що це і як їх використовувати?
При покупці клієнтом замка, ми завжди наголошуємо, що важливий не лише захист, який ви обираєте, але й місце паркування. Проте, не завжди і не в усіх місцях воно є. Що багатьом ускладнює можливість подбати про своє майно.
Якщо в вас стале місце перебування: робота, дім, дача, тощо.ABUS WBA - серія захисту, що вирішить вашу проблему!
Доступна в трьох варіантах:

WBA 100/75/60 - це паркувальна петля, виготовлена із спеціальної загартованої сталі для максимального захисту проти найагресивніших атак, що вмонтовується в стіну чи підлогу. Вона плоскої форми, в складеному вигляді якір можна переїжджати колесом.Ви можете кріпити ланцюгом, U-замком чи сегментним до паркувальної петлі будь-який вид транспорту чи господарського майна: мотоцикл, машину, велосипед, мопед, катер і усього іншого на, що вистачить вашої уяви і потреб.
Ось, декілька прикладів застосування:

Які бувають петлі ABUS?

● WBA 100: Ширина дужки - 165 мм., висота дужки - 160 мм., вага - 2000 г.;● WBA 75: Ширина дужки - 98 мм., висота дужки - 135 мм, вага - 850 г.;● WBA 60: Ширина дужки - 52 мм., висота дужки - 55 мм., вага - 450 г.

Будова паркувальних петель:

WBA 100 містить: суцільну пластину з скобою із загартованої сталі, чотири анкерні болти з дюбелями Fischer та чотири металеві кульки, що вcтавляються у свердловину болта (Тож, їх вже не викрутиш). На пластину із скобою встановлюється пластик, що відіграє декоративну роль саме у цій петлі. Паркувальні петлі сертифіковані згідно стандартів Sold Secure Powered Cycle Gold та Sold Secure Pedal Cycle Diamond.Такій петлі надають перевагу власники мотоциклів, скутерів, квадроциклів, снігоходів, болідів чи автомобілів. 

Монтаж паркувальної петлі:
1. Визначте місце, де вам було б зручно нею користуватись. До прикладу, рекомендуємо, бетонну підлогу або міцну цегляну стіну. 2. Підготуйте інструменти та матеріали, необхідні для встановлення: перфоратор, свердла, олівець, молоток, шестигранник та усе, що в наборі придбаного набору. 3. Прикладіть основу із загартованої сталі. Розташуйте її на обраному вами місці, і, використовуючи олівець повторіть/обведіть усі отвори основи.4. Заберіть основу, просвердліть отвори для анкерних болтів у місцях маркування відповідно до розміру дюбеля. Прочистіть отвори від бруду. 5. Вставте дюбеля в отвори та забийте їх за допомогою молотка. Переконайтеся, що вони міцно тримаються.6. Прикладіть основу на місце встановлення. Крізь основу шестигранником закрутіть анкерні болти у дюбелі.7. Переконавшись, що петля надійно встановлена - у шапочку болта вкладіть металеву кульку, що входить в комплект. Її також забийте всередину за допомогою молотка. 8. Фінально прикладіть пластикову частину петлі до основи та зафіксуйте її двома болтами. Готово!
Відео-інструкція:

Паркувальні петлі WBA 75 та 60 мають дещо простішу конструкцію, аніж WBA 100. 
Петлі WBA 75 та 60 - це скоба із загартованої сталі (14 та 10 мм.) та міцний пластиковий корпус, що фіксується двома болтами (тут у дюбелях немає потреби). Опісля встановлення шапочки болта закриваються металевими кульками, аби уникнути можливості висвердлювання. Ці петлі, як і їхня велетенська посестра WBA 100 витримують вагу автомобіля без ушкоджень конструкції. Проте, вони розраховані для менш габаритних предметів зберігання: велосипедів, електровелосипедів, тощо.
Також, тепер доступна скоба із кріпленням для велосипеда ABUS WBA 65 B/SB +Bike Holder. Для компактного зберігання вашого велосипеда в підвалі чи в гаражі. Настінне зберігання зекономить місце в приміщенні. 

Процес встановлення та фіксації ABUS WBA 65 B/SB +Bike Holder: