093 020 80 85

ABUS XPLUS та PLUS: В ЧОМУ РІЗНИЦЯ ЦИЛІНДРІВ?

Майже 100 років спеціалісти компанії ABUS розробляють та виготовляють високоякісні системи замикання.

Всі стадії виробництва реалізовані всередині компанії, починаючи з проектування механізмів, виготовлення деталей, гальванічної обробки поверхонь і до збирання замків. Високий рівень надійності замків досягається шляхом добросовісної роботи та вибору найкращих матеріалів, проте «ключовим елементом» в прямому та переносному значенні слів є циліндр. Для різних моделей замків ABUS використовує різні види циліндрів та ключів.

Кодовий номер та персональна картка, ABUS Plus та ABUS XPlus. Не завжди різниця між ними очевидна. Тож спробуємо пояснити деякі моменти.

Illustration

В 1990 році був розроблений циліндр замка ABUS Plus. У ньому були враховані три основні вимоги до замку: зручність у використанні, надійність і стійкість до можливості підбору ключів.

Циліндр ABUS Plus є дисковим циліндром, в якому при повороті ключа повертається серія пластин. Кут повороту залежить від засічок на ключі, виконаних під різними кутами. Якщо пластини стоять в неправильних позиціях, то штифт блокує оберт циліндра і це унеможливлює відкриття замка. Натомість правильний ключ повертає всі пластини в правильній позиції, і блокуючий штифт дозволяє циліндру оберт.

Розробка та виготовлення якісного циліндра з 250.000 комбінацій потребує застосування ноу-хау. Так у циліндрах ABUS Plus пластини не прокручуються одна проти одної і ключ можна легко ввести. Матеріали настільки добре підібрані, що, навіть при високій вологості чи частому використанні циліндр надійно функціонує.

Пізніше лабораторія ABUS розробила циліндр X-Plus – ще досконаліша система, що відзначається підвищеною зручністю використання.

Запатентований механізм попереджає, наприклад, поворот ключа до того, як він повністю вставлений у циліндр. При цьому відчуття під час відмикання схожі до тих, що ви відчуваєте, відкриваючи двері будинку. Окрім того число можливих комбінацій циліндра зросло до 1,2 мільйона.

Illustration
Illustration

Дублікати ключів ABUS Plus та ABUS XPlus виготовляються в Німеччині на заводі ABUS на роботизованій станції, яка гарантує найвищу точність. Тільки такі ключі забезпечують бездоганну роботу цих циліндрів.

Окрім того для замків з циліндрами ABUS Plus та ABUS X-Plus доступна опція «один ключ» - ви можете відкривати кілька своїх замків лише одним ключем.